[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę SJU „Jare Gody”

Debiutancki album zespołu Slavic Jazz Underground może być twój!

Okładka płyty „Jare Gody” (foto: materiały prasowe)

Jak zwykle w sytuacji, kiedy mam więcej niż jeden egzemplarz danego albumu, nadwyżkę chętnie rozdaję w formie konkursu. Nie inaczej jest w przypadku płyty debiutującej na muzycznej scenie grupy Slavic Jazz Underground zatytułowanej „Jare Gody”. Z jej recenzją można zapoznać się tutaj.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie albumu „Jare Gody”, należy podać przykład swojej ulubionej tradycji wywodzącej się z kultury słowiańskiej i krótko (maksymalnie w czterech zdaniach) uargumentować swój wybór.

Konkurs trwa od 9 lipca 2020 roku do 23 lipca 2020 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs: Jare Gody”. Maile powinny zawierać krótki tekst będący rozwinięciem zadania konkursowego (proszę nie dołączać plików tekstowych; odpowiedzi proszę umieszczać w treści wiadomości) oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Egzemplarz płyty „Jare Gody” otrzyma osoba, której odpowiedź okaże się najciekawsza. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (24.07.2020 r.): Nagrodę postanowiłem przyznać Patrycji P. za następującą odpowiedź (pisownia oryginalna): pochodzę ze wsi, gdzie zachowało się dużo tradycji słowiańskich, które praktykowaliśmy corocznie… bardzo lubiłam i czynnie brałam udział w topieniu Marzanny wraz z pojawiającą się wiosną… wszystkie dzieciaki marzyły o zakończeniu zimy i wierzyliśmy mocno, że wraz z Marzanną odpłynie daaaaalekkkko i szybko nie wróci. Gratuluję!

*** *** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera. Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Instagramie i Twitterze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.