Regulamin konkursów

Regulamin konkursów organizowanych na blogu AxunArts

1. Organizatorem Konkursu jest właściciel blogu AxunArts, zwany dalej Organizatorem.
2. Konkurs organizowany jest w terminie określonym w treści ogłoszenia o Konkursie, na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
3. Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie osoby fizyczne, zwane dalej Uczestnikami.
4. Konkurs ogłaszany jest na stronie internetowej http://www.axunarts.wordpress.com, http://www.axunarts.pl lub na http://www.facebook.com/axunarts.
5. By wziąć udział w Konkursie, należy w określonym w warunkach Konkursu terminie przesłać na podany adres mailowy odpowiedź na pytanie konkursowe wraz z pełnym imieniem i nazwiskiem oraz danymi adresowymi do wysyłki nagrody w przypadku jej wygrania, chyba że warunki konkursu mówią inaczej.
6. Zgłoszenia konkursowe niespełniające warunków Regulaminu nie będą brały udziału w Konkursie.
7. Spośród zgodnych z Regulaminem zgłoszeń konkursowych, nadesłanych przez Uczestników, Organizator wybiera w drodze losowania i nagradza określoną w warunkach Konkursu liczbę Uczestników. Od losowani odstępuje się w przypadku: a) gdy spośród nadesłanych zgłoszeń jedno spełnia konkursowe wymagania, c) jeśli warunki konkursu nie przewidują losowania.
8. Nagrody określone są w treści ogłoszenia o Konkursie.
9. Imiona i nazwiska laureatów Konkursu zostaną ogłoszone przez Organizatora na stronie http://www.axunarts.pl w terminie określonym w treści ogłoszenia o Konkursie.
10. Laureaci Konkursu nie są informowani o wygranej drogą mailową. Ogłoszenie wyników następuje wyłącznie na stronie Organizatora (patrz punkt 9. Regulaminu).
11. Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację ich danych osobowych w związku z ogłoszeniem wyników Konkursu.
12. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny ani inne nagrody rzeczowe.
13. Nagrody w Konkursie nie podlegają przekazaniu ani odstąpieniu na rzecz innych osób.
14. Nagrody wysyłane są do laureatów przesyłką pocztową (list lub paczka polecona) i pełny koszt przesyłki ponosi Organizator.
15. Nagroda nieodebrane przez laureata Konkursu traktowane jest jako zrzeczenie się nagrody.
16. W wyniku sytuacji opisanej w punkcie 15. Regulaminu, nagroda przechodzi na innego Uczestnika Konkursu. Drugi laureat wyłaniany jest ponownie według procedur zaprezentowanych w punkcie 7. Regulaminu.
17. Dokonując zgłoszenia konkursowego, Uczestnik potwierdza, że spełnia całokształt warunków udziału w Konkursie oraz akceptuje wszystkie zasady Konkursu, określone w Regulaminie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.