[ROZWIĄZANY] Konkurs na pożegnanie

Żegnam się konkursem.

Regały z płytami i książkami skrywały przedmioty, które miałem rozdać jeszcze w trakcie działania blogu. Z różnych powodów (oficjalną wersją niech będzie, że zapomniałem) do tego nie doszło. Uważam jednak, że skoro pewne rzeczy zostały mi podarowane z zastrzeżeniem, że mają zostać rozdane wśród odbiorców strony AxunArts, tak też powinno się stać. Chodzi konkretnie o książkę Anny Dobrowolskiej pod tytułem „Zawodowe dziewczyny. Prostytucja i praca seksualna w PRL” oraz płytę winylową zawierającą muzykę z filmu „Don Juan 1973” (wznowienie z 2021 roku; polski tytuł filmu to „Gdyby Don Juan był kobietą”).

Zainteresowani?

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie jednej z dwóch nagród, należy w jednym zdaniu napisać i uzasadnić, czym powinienem się zajmować na recenzenckiej emeryturze.

Konkurs trwa od 1 listopada 2021 roku do 20 listopada 2021 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs pożegnalny”. Maile powinny zawierać krótki tekst będący rozwinięciem zadania konkursowego (proszę nie dołączać plików tekstowych; odpowiedzi proszę umieszczać w treści wiadomości) oraz imię, nazwisko, adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda, wybraną nagrodę (tj. książkę lub płytę) oraz formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Nagrodę, tj. książkę lub płytę, otrzyma osoba, której odpowiedź okaże się najciekawsza. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz Regulamin. Po raz ostatni życzę powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (21.11.2021 r.): Nagrodzone sugestie dotyczące tego, czym powinienem zajmować się na recenzenckiej emeryturze, to:
a) Recenzencka emerytura nie odbiera „pióra”… Pisać można zawsze i wszędzie – co jest akurat prawdą, ponieważ będę miał więcej czasu na tworzenie innych rzeczy (patrz: niedawana premiera trzeciej książki i kiełkujący się w głowie pomysł na kolejną); nagrodę książkową otrzymuje Maciej P. (Ostrów Mazowiecka);
b) Możesz rzucić wszystko i jechać do Kołobrzegu – bo pisałeś kiedyś, że lubisz to miasto. Poza tym zawsze możesz odcinać kupony od życia blogera i żyć w świecie internetowym na bazie tego, co zrobiłeś przez ostatnie 16 lat – w czym też jest sporo racji, ponieważ czasami na Instagramie, publikując zdjęcia płyt, przywołuję jakieś archiwalne recenzje lub wywiady (lub ich fragmenty); nagrodę w postaci płyty otrzymuje Roksana T. (Łomża).

Gratuluję, nagrodę wyślę pocztą.

I tak, to już naprawdę koniec.