[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj książkę „Czuły narrator” Olgi Tokarczuk

W dobre ręce oddam egzemplarz nowej książki Olgi Tokarczuk.

Na pierwszy tomik poezji Wisławy Szymborskiej po Nagrodzie Nobla czekaliśmy kilka lat. Nowa książka Olgi Tokarczuk po wizycie w Sztokholmie ukazała się już po roku. „Czuły narrator” to wedle zapowiedzi wydawcy dwanaście najważniejszych esejów i wykładów, dzięki którym możemy zajrzeć za kulisy twórczości pisarki. Zbiór zawiera również tekst tzw. wykładu noblowskiego, którego tytuł posłużył jako nazwa dla całej książki.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie książki „Czuły narrator”, należy odpowiedzieć na pytanie: która książka wydana w 2020 roku wywarła na Tobie największe wrażenie i dlaczego? Odpowiedź wraz z uzasadnieniem nie powinna przekroczyć dziesięciu zdań.

Konkurs trwa od 18 grudnia 2020 roku do 31 grudnia 2020 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs: Czuły narrator”. Maile powinny zawierać krótki tekst będący rozwinięciem zadania konkursowego (proszę nie dołączać plików tekstowych; odpowiedzi proszę umieszczać w treści wiadomości) oraz imię, nazwisko, adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda oraz formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Egzemplarz książki „Czuły narrator” otrzyma osoba, której odpowiedź okaże się najciekawsza. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (2.01.2021 r.): Nagrodę wygrywa Patrycja P. z Gliwic. Oto odpowiedź na pytanie konkursowe (pisownia oryginalna): Książka, na którą osobiście czekałam w 2020 i polecam, choć należy raczej do kobiecej literatury to „Srebrne skrzydła”. Jest to druga część cyklu „Faye” pióra Camilli Läckberg. Szwedzka pisarka, z ogromną wyobraźnią ukazuje różne oblicza zemsty, wcielenia miłości, gry towarzyskie, walkę o pozycję, itp. Po „Złotej klatce”, trzyma równie wyśmienicie w napięciu. Czytelnik zanurza się w lekturze i chłonie ją niczym gąbkę. Ciekawość nie pozwala się oderwać. Czułość przeplata się z bezwzględnością, wyrachowaniem, troską… Anioł z demonem w jednej postaci intryguje do samego końca. Mężczyznom pragnącym poznać bliżej świat kobiet i ich złożonych psychik, zdecydowanie polecam!. Gratulacje!

*** *** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera. Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Instagramie i Twitterze.