[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj książkę „Borówka Music – 15 lat w trasie koncertowej”

W dobre ręce oddam egzemplarz książki „Borówka Music – 15 lat w trasie koncertowej”.

Bartek Borowicz zorganizował w życiu ponad cztery tysiące koncertów na terenie dwudziestu jeden europejskich państw. Piętnaście lat takiej działalności zaowocowało ogromną liczbą zakulisowych historii, które teraz doczekały się publikacji w formie książki. Jeden egzemplarz może być Twój!

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie książki „Borówka Music – 15 lat w trasie koncertowej”, należy opisać anegdotę lub historię (zabawną, interesującą, z dreszczykiem lub po prostu taką, jaką uważasz za ciekawą) związaną z koncertem, na którym byłaś/eś.

Konkurs trwa od 18 grudnia 2020 roku do 31 grudnia 2020 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs: Borówka Music”. Maile powinny zawierać krótki tekst będący rozwinięciem zadania konkursowego (proszę nie dołączać plików tekstowych; odpowiedzi proszę umieszczać w treści wiadomości) oraz imię, nazwisko, adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda oraz formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Egzemplarz książki „Borówka Music – 15 lat w trasie koncertowej” otrzyma osoba, której odpowiedź okaże się najciekawsza. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (2.01.2021 r.): Nagrodę wyrywa Mateusz M. ze Zbylitowskiej Góry. Oto przesłana przez niego anegdota (pisownia oryginalna): Pamiętam jak w 2005 lub 2006 roku byłem na koncercie Kat & Roman Kostrzewski. Miałem wtedy jakieś 15-16 lat i to był mój pierwszy stricte metalowy koncert na którym byłem. Nie znałem za bardzo zespołu, a że wtedy byłem w klimacie „heavy” chciałem koniecznie go zobaczyć. Okazało się, że zespół jest dość kontrowersyjny i wtedy mając 15-16 lat byłem trochę w szoku, kiedy osoby na publice krzyczały coś w stylu „Jest Chrystek jest impreza” oblizując przy tym krzyż itp. Nie było to jakieś negatywne doświadczenie, ale zapadło mi to bardzo w pamięć :). Gratulacje!

*** *** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera. Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Instagramie i Twitterze.