[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę „Za świeży skład”

Konkurs, zapraszam.

(foto: materiały prasowe)

Jak zwykle w sytuacji, kiedy obejmuję patronat medialny nad danym albumem, chętnie rozdaję go w formie konkursu. Nie inaczej jest w przypadku płyty duetu Spajku/Dziunek zatytułowanej „Za świeży skład”. Z jej recenzją można zapoznać się tutaj.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie albumu „Za świeży skład”, należy podać przykład swojej ulubionej płyty hip-hopowej nagranej przez dowolny duet i krótko (maksymalnie w czterech zdaniach) uargumentować swój wybór.

Konkurs trwa od 27 października 2020 roku do 8 listopada 2020 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs: Za świeży skład”. Maile powinny zawierać krótki tekst będący rozwinięciem zadania konkursowego (proszę nie dołączać plików tekstowych; odpowiedzi proszę umieszczać w treści wiadomości) oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Egzemplarz płyty „Za świeży skład” otrzyma osoba, której odpowiedź okaże się najciekawsza. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (10.11.2020 r.): Nagrodę otrzymuje Karol R. z Krakowa. Oto wyróżniona wypowiedź (z zachowaniem pisowni oryginalnej): Najlepszym duetem w historii rapu jest Eminem & Dr. Dre. Pasują do siebie bo raper z Detroit ma słabość do kiepskich podkładów, a członek N.W.A. potrafi je robić. Rozumieją i uzupełniają się nawzajem. Pokazali to doskonale na płycie „The Marshall Mathers LP” gdzie Em rapuje, a Dre jest odpowiedzialny za produkcję większości utworów. Doceniam i nagradzam kreatywne podejście do tematu. Płytę prześlę pocztą w najbliższych dniach.

*** *** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera. Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Instagramie i Twitterze.