Sekretne wydarzenia muzyczne. Nowy pomysł na kulturę w Tarnowie

Tarnowskie Centrum Kultury postanowiło urozmaicić ofertę i już w najbliższym czasie zaproponuje mieszkańcom serię wydarzeń w ramach projektu Heart – hear the art.

Z czym właściwie mamy do czynienia? Heart – hear the art to tajemnicze wydarzenia organizowane dla limitowanej liczby osób, będące niebywałą szansą dla poszukiwaczy prawdziwych wartości w sztuce, a także pewność spotkania się twarzą w twarz z nietuzinkowymi artystami. Ideą Heart jest tajemnica, ponieważ zapisując się na wydarzenie, znamy tylko datę, godzinę i przybliżoną lokalizację. Dopiero dzień przed planowaną datą dostajemy adres, pod który należy się udać, by poczuć niepowtarzalny klimat. To innowacyjne podejście zapewni odbiorcom odrobinę adrenaliny i ryzyka.

Poznaliśmy daty trzech pierwszych wydarzeń w ramach projektu Heart – hear the art. Premierowe odbędzie się 21 lutego. Organizatorzy skutecznie bronią się przed przeciekami o artystach, którzy zaprezentują swoją twórczość. Zapewniają jednak, że będzie to naprawdę huczna premiera. – Zaproszeni przez nas artyści z kategorii muzycznej grają koncerty w całej Polsce przy pełnych salach. Cena na ich koncerty często jest wyższa niż ta, którą proponujemy, a przecież Heart na każdym wydarzeniu proponuje znacznie więcej niż koncert – podkreśla Dominik Fitrzyk, pomysłodawca projektu.

Tarnowskie Centrum Kultury i Heart ogłaszają również gratkę dla fanów hip-hopowej sceny. Heart – Hip-Hop Edition odbędzie się już 4 marca. (edycja 2.03.2020 r.: to wydarzenie zostało odwołane) Dla tych, którym nie uda się dostać na poprzednie wydarzenia, zaplanowano otarcie łez. Już 4 kwietnia następne spotkanie, podczas którego zaprezentują się między innymi świetni artyści prosto z ogólnopolskiej trasy koncertowej.

– Przewidujemy w przyszłości rozwijać ten ciekawy projekt. Na razie zaplanowaliśmy trzy edycje i badamy, czy tarnowianie polubią taką nieoczywistą formę wydarzeń kulturalnych. Wydarzenia kierowane są do młodych, niemniej jednak mile widziani są odbiorcy z każdej grupy wiekowej. To pierwsza tego typu inicjatywa w regionie, więc liczymy, że publiczność polubi Heart, bo mamy jeszcze sporo pomysłów – mówi Artur Janus, kierownik działu imprez TCK.

Warto spieszyć się z rezerwacją wejściówek, ponieważ na każde ogłoszone wydarzenie do dyspozycji będzie tylko sześćdziesiąt biletów. Zapisy oraz więcej informacji znajdziecie na stronie www.heartheart.pl. Cena biletu to 40 złotych. (MAK/materiały prasowe)

*** *** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera. Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Instagramie i Twitterze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.