[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj „Fusion III” i „Dream Logic” na winylu

Pomysł jest taki: bierzesz udział w konkursie, masz trochę szczęścia, wygrywasz płytę winylową i otrzymujesz ją tuż przed mikołajkami. Wchodzisz w to?

Zgodnie z tym, co napisałem kilka dni temu na Facebooku, płyty winylowe przesłane mi przez Asfalt Shop w ramach rekompensaty za znaczne przedłużenie wysyłki zamówienia, przeznaczam na konkurs.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie dwupłytowego albumu Michała Urbaniaka „Fusion III” lub materiału „Dream Logic” Igora Boxxa, należy w maksymalnie dziesięciu zdaniach uzasadnić twierdzenie, że warto być dobrym człowiekiem.

Konkurs trwa od 8 listopada 2019 roku do 28 listopada 2019 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs: Winyle”. Maile powinny zawierać odpowiedź na pytanie konkursowe (proszę nie dołączać plików tekstowych; odpowiedzi umieszczajcie w treści wiadomości), imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda. Koniecznie proszę dodać również tytuł płyty, którą chcielibyście wygrać.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Laureatami zabawy zostaną dwie osoby, których odpowiedzi będą według mnie najciekawsze. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (01.12.2019 r.): Poniżej prezentuję narodzone wypowiedzi (pisownia oryginalna):

Karolina F. (Grodzisk Mazowiecki), wypowiedź nagrodzona płytą „Fusion III”:
Dobrym człowiekiem warto być przede wszystkim dla siebie. Brzmi to dość samolubnie, ale tak właśnie jest. Jeśli postępujemy właściwie wobec ludzi i całego świta, nasze otoczenie widzi i odczuwa, że taki przykład jest właściwy i należy go powielać, ponieważ przynosi on pozytywne efekty. Dobro więc do nas wraca. Czasami musimy poczekać na to nieco dłużej niż moglibyśmy przewidywać, ale i tak warto wykazać się odrobiną cierpliwości zarówno w stosunku do innych, jak i do siebie.

Bartłomiej T. (Kalisz), wypowiedź nagrodzona płytą „Dream Logic”:
Według mnie warto być dobrym człowiekiem z trzech powodów. Po pierwsze – mamy spokojne sumienie bo nie zrobiliśmy nikomu krzywdy, nie trzeba się bać, że ktoś może mieć do nas pretensje. Po drugie – troszcząc się o innych dajemy znak, że współpraca międzyludzka ma sens. A kto wie może dobro w tym wypadku również do nas wróci jak karma. Po trzecie – dobro zjednuje ludzi. Im więcej dobra czynimy tym więcej ludzi gromadzi się wokoło nas i razem możemy zdziałać jeszcze więcej pozytywnych rzeczy. A w kupie siła!

Gratulacje!

*** *** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera. Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Instagramie i Twitterze.