Zgłoś zespół do Tarnowskiego Przeglądu Muzycznego

Piąta edycja plebiscytu odbędzie się już w kwietniu.

Plakat promujący V Tarnowski Przegląd Muzyczny

Rada Uczelniana Samorządu Studentów działająca przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie już piąty raz organizuje Tarnowski Przegląd Muzyczny. Finał tegorocznej edycji odbędzie się 12 kwietnia w murach PWSZ.

Przegląd adresowany jest do zespołów muzycznych grających wszystkie gatunki szeroko pojętej muzyki młodych (rock, alternatywa itp.). Uczestnikami konkursu mogą być zespoły wokalno-instrumentalne, w których skład wchodzi przynajmniej jeden uczeń ze szkoły ponadgimnazjalnej, student lub absolwent PWSZ w Tarnowie.

Stawka jest wysoka – zwycięzca przeglądu wystąpi na scenie głównej Juwenaliów Tarnowskich 2019. Oprócz tego, wszystkie zespoły biorące udział w przeglądzie mogą liczyć na atrakcyjne upominki: pierwsze trzy zespoły, a także zdobywcy Nagrody Publiczności oraz Wyróżnienia Specjalnego otrzymają vouchery na zakupy do sklepu muzycznego Sonic w Tarnowie – ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Tarnowie oraz Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie, natomiast wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymają wejściówki do kina, teatru, czy też galanterię reklamową PWSZ oraz Miasta Tarnowa.

– Serdecznie zapraszam lokalne zespoły do udziału w przeglądzie. Będzie to doskonała okazja do zdobycia cennych doświadczeń nie tylko muzycznych, ale także i scenicznych. Wierzę, że będzie to szansa dla młodych twórców – być może jeszcze tych nieodkrytych, na zaprezentowanie swoich talentów przed szerszą publicznością – mówi Ewa Judasz z Rady Uczelnianej Samorządu Studentów – koordynator wydarzenia.

Rejestracja uczestników ruszyła 11 marca i potrwa aż do końca miesiąca. Karty zgłoszenia wraz z demem i zdjęciem zespołu należy przesłać na adres przegladmuzycznytarnow@gmail.com. Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wybierze pięć zespołów, które 12 kwietnia wystąpi podczas V Tarnowskiego Przeglądu Muzycznego. Zespoły oceniać będzie profesjonalne Jury, w skład którego wejdą tarnowscy muzycy, pracownicy instytucji kultury oraz osoby związane na co dzień z muzyką. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez JM Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie – prof. dr hab. inż. Jadwigę Laskę, a także przez Starostę Powiatu Tarnowskiego Pana Romana Łucarza.

Laureatami poprzednich edycji przeglądu zostały zespoły Wasabi, Hideaway, Foxhill i K.A.C. Bliższe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na profilu na Facebooku. Blog AxunArts jest patronem medialnym wydarzenia. (MAK/materiały prasowe)

Regulamin przeglądu
Karta zgłoszenia

*** *** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera. Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Instagramie i Twitterze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.