Trwa nabór do Szkoły Muzyków Rockowych S.M.Rock

Szkoła Muzyków Rockowych S.M.Rock ogłosiła nabór na sezon artystyczny 2018/2019.

Szkoła S.M.Rock działa nieprzerwanie od blisko ćwierć wieku pod skrzydłami Tarnowskiego Centrum Kultury. Kolejny sezon artystyczny to szansa nie tylko dla dotychczasowych uczniów na kontynuowanie nauki, ale także dla nowych adeptów, którzy chcieliby poszerzyć swoje umiejętności gry na instrumentach lub nabyć je od podstaw. Do S.M.Rock zapisać może się bowiem każdy – niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania.

Szkoła oferuje edukację muzyczną na najwyższym poziomie. Nauka odbywa się w formie cotygodniowych zajęć indywidualnych, a także występów na scenie podczas cyklicznych koncertów S.M.Rock. Nowością w tym sezonie będą zajęcia zespołowe (tzw. comba) oraz wykłady z harmonii i kształcenia słuchu.

Wakacje przyniosły w Szkole Muzyków Rockowych sporo zmian. Po niespełna sześciu latach pracę w TCK zakończyli Żaneta Lubera (wokal), Norbert Pajek (gitara) oraz Piotr Wojtanowski (gitara basowa). Od tego roku zajęcia w klasie gitary poprowadzi Łukasz Wełna, a grupie basistów przewodził będzie Grzegorz Nosek. Wokalistów szkolił będzie Sławomir Ramian. Na pozostałych instrumentach, jak dotychczas, będą uczyć Piotr Niedojadło (fortepian, keyboard) i Bartłomiej Rojek (perkusja). Więcej informacji o nauczycielach szkoły przeczytać można tutaj.

Zapisy do S.M.Rock już trwają, a pierwsze zajęcia odbędą się w najbliższy poniedziałek, 17 września. Zapisy prowadzi Biuro Obsługi TCK (poniedziałek-piątek) w godz. 8-18. Koszt trwających 45 minut lekcji wynosi 30 złotych od osoby. (MAK/materiały prasowe)

*** *** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera. Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Twitterze.

Informacje o nauczycielach:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.