[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę „Parallels” zespołu So Flow

Debiutancki album krakowskiego zespołu może być Twój!

Grupa So Flow po upublicznieniu kilka lat temu epki, aż do jesieni ubiegłego roku kazała czekać słuchaczom na premierę pełnoprawnego studyjnego debiutu. W listopadzie do sprzedaży trafiła płyta „Parallels”, na którą złożyło się trzynaście utworów. Z recenzją albumu można zapoznać się tutaj, natomiast już teraz zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest egzemplarz „Parallels” w wersji CD.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie płyty „Parallels”, należy odpowiedzieć na następujące pytanie konkursowe: Jaką nazwę nosiła mini trasa koncertowa, jaką grupa So Flow zagrała w marcu 2016 roku? Jako ułatwienie mogę dodać, że odbyła się ona pod patronatem blogu AxunArts.

Konkurs trwa od 3 lutego 2018 roku do 13 lutego 2018 roku (do godziny 12:00). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs: So Flow”. Maile powinny zawierać odpowiedź na pytanie oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Egzemplarz płyty „Parallels” otrzyma osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe, a jej nazwisko zostanie wybrane w drodze losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

ROZWIĄZANIE (13.02.2018 r., godz. 14:00): Chodziło oczywiście o trasę Analog Basement. Prawidłową odpowiedź i szczęście w losowaniu miał Filip S. z Bydgoszczy. Gratulacje!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.