„Zapraszamy do naszego kościoła”. Seria koncertów Me And That Man

Supportem między innymi Sasha Boole.

Me And That Man (foto: materiały prasowe)

Wydany wiosną tego roku wspólny album Adama „Nergala” Darskiego i Johna Portera do tej pory „na żywo” promowany był poza granicami kraju. Ten stan rzeczy już niedługo ulegnie zmianie. Na przestrzeni września i października utwory z „Songs Of Love And Death” wykonane zostaną w trzynastu polskich miastach. Obok lidera zespołu Behemoth oraz walijskiego muzyka sceniczny skład projektu Me And That Mam uzupełnią basista Matteo Bassoli i perkusista Łukasz Kumański.

Do sięgnięcia po album „Songs Of Love And Death” zachęcały trzy single: „Cyrulik Jack” (zaśpiewany przez Nergala w języku polskim, ale dostępna jest również wersja anglojęzyczna i klip o tytule „My Church Is Black”), „Ain’t Much Loving” i „Cross My Heart And Hope To Die”. Numery te z pewnością zostaną wykonane podczas jesiennych koncertów zespołu. Artyści zapowiadają jednak, aby być przygotowanym także na niespodzianki, jakie znajdą się w setliście. – Me And That Man to nowe rozdanie, nowy ekscytujący rozdział w życiu moim i Mr. Portera! Zapraszamy do naszego kościoła… tylko pamiętajcie, że ten kościół jest czarny! – informuje Nergal.

Jako supporty przed koncertami Me And That Man zagrają: Sasha Boole (tak, to ten muzyczny wariat z Ukrainy, który niedawno dał dwadzieścia cztery występy w przeciągu doby) i blues’n’rollowy zespół ze stolicy – Ferthile Hump.

Poniżej harmonogram jesiennej trasy Me And That Man.

21 września – Toruń, Lizard King
22 września – Zielona Góra, Kawon
23 września – Katowice, Fabryka Porcelany
24 września – Wrocław, Zaklęte Rewiry
28 września – Poznań, Aula Artis
29 września – Warszawa, Palladium
30 września – Gdańsk, Teatr Szekspirowski
1 października – Szczecin, Sala Koncertowa
4 października – Bielsko-Biała, Galeria BWA
5 października – Kraków, Teatr Variete
6 października – Rzeszów, Lukr
7 października – Łódź, Wytwórnia
8 października – Białystok, Zmiana Klimatu

Szczegółowe informacje dotyczące wspomnianych koncertów (m.in. ceny biletów oraz godziny rozpoczęcia) dostępne są u organizatorów w poszczególnych miejscowościach. (MAK/materiały prasowe)

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.

Jedna uwaga do wpisu “„Zapraszamy do naszego kościoła”. Seria koncertów Me And That Man

  1. Mała aktualizacja: koncert w Krakowie już wyprzedany. Tak przynajmniej czytałem na FB Nergala.

    Trochę mi smutno z tego powodu, ponieważ miałem się na niego wybrać (tzn. tak planowałem), czekałem na wypłatę i… sami widzicie, jak to się skończyło. Może w takim razie Rzeszów? Tylko tutaj termin mi bardzo nie pasuje. :( #CierpieniaStaregoAxuna

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.