Dwa sierpniowe koncerty grupy HoTS

Na początku sierpnia grupa wystąpi na dwóch festiwalach.

Grupa HoTS (foto: materiały prasowe)

HoTS to zespół, który powstał w 2011 roku. Jak utrzymują muzycy, od początku istnienia nie zakładali oni, że będzie to jednorazowy projekt, swoje działania skupiając na długofalowej (współ)pracy. Grupa za główny cel stawia sobie odnalezienie własnego brzmienia – nowoczesnego, nawiązującego do tradycji europejskiego jazzu, ale będącego przede wszystkim wyrazem wyobraźni i wrażliwości muzycznej. Przykładem na te poszukiwania są dwie studyjne płyty, z których ostatnia ukazała się w ubiegłym roku. To właśnie ten materiał w głównej mierze grupa zaprezentuje podczas najbliższych występów.

Pierwszego sierpnia zespół zagra na festiwalu Podlasie Slow Fest w Supraślu, którego organizatorem jest Roman Gutek. Ta interdyscyplinarna impreza obejmuje swoim programem muzykę, film, malarstwo oraz promocję spokojnego rytmu życia. Dzień później HoTS pojawią się w Krasnogrudzie na tamtejszym festiwalu Lato w Pograniczu. Koncert autorów płyty „Numbers” odbędzie się w tamtejszym Międzynarodowym Centrum Dialogu. Warto dodać, że w ramach cyklu wydarzeń muzycznych swoją obecność zapowiedzieli m.in. Mikołaj Trzaska i Rafael Rogiński.

1 sierpnia – Supraśl, Podlasie Slow Fest
2 sierpnia – Krasnogruda, Lato w Pograniczu

Szczegółowe informacje dotyczące koncertów (m.in. ceny biletów oraz godziny rozpoczęcia) dostępne są u organizatorów w poszczególnych miejscowościach. (MAK/materiały prasowe)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.