[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj zaproszenie na Wolin Hip-Hop Camp

Festiwal odbędzie się końcem tego miesiąca.

W dniach 27-29 lipca w w Sułominie obok Wolina (woj. zachodniopomorskie) odbędzie się pierwsza edycja festiwalu Wolin Hip-Hop Camp. Muzycznymi gwiazdami imprezy będą m.in. Tede, Pro8l3m, Kuba Knap, Tony Jazzu i Wysoki Lot. Dla uczestników trzydniowego wydarzenia organizatorzy przewidzieli także inne atrakcje, jak chociażby bitwa freestyle’owa i jam graffiti. O festiwalu więcej przeczytacie tutaj, natomiast jeśli jesteście zainteresowani dwuosobowym zaproszeniem na cały Wolin Hip-Hop Camp, powinniście koniecznie przeczytać to, co znajduje się poniżej grafiki.

Aby wejść do gry o zaproszenie należy odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się wytwórnia, którą w tym roku opuścił Kuba Knap, jeden z wykonawców festiwalu Wolin Hip-Hop Camp? Swoje zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com. W mailu podać należy: prawidłową odpowiedź na pytanie oraz swoje imię i nazwisko. Wiadomości tytułujcie „Konkurs: Wolin Hip-Hop Camp”.

Konkurs trwa do 21 lipca 2017 roku (do godziny 12:00).

Konkurs rozwiązany zostanie tego samego dnia w godzinach popołudniowych. Podwójne zaproszenie na Wolin Hip-Hop Camp otrzyma osoba, która poprawnie odpowie na pytanie konkursowe, a jej nazwisko wybrane zostanie w drodze losowania. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

ROZWIĄZANIE (21.07.2017 r.): W konkursowym pytaniu chodziło oczywiście o wytwórnię Alkopoligamia. Prawidłową odpowiedź znała Julita M., której zgłoszenie zostało wybrane w drodze losowania. Gratulacje!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.