[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę Furmana „Wyprane EP”

Napisz fałszywego newsa i wygraj płytę „Wyprane EP”.

Okładka płyty „Wyprane EP” (foto: materiały prasowe)

Ekipa ElQuatro od początku istnienia bardzo mocno przykłada się do reklamy swoich produktów. Teledyski są pomysłowe, akcje promocyjne przemyślane, a albumy, oprócz warstwy muzycznej, posiadają przyciągającą uwagę poligrafię, wydawane są w wypasionych super jewel boxach lub schludnych digipakach. Wszystko po to, aby wyrobić sobie u odbiorców renomę i rozpoznawalną markę. Wymaga to od autorów pomysłowości oraz dobrego planowania, a jak wiadomo nic nie przychodzi za darmo. Dlatego też, aby docenić to, co robi ekipa ElQuatro, postanowiłem tym razem nie ułatwiać zadania i zorganizować konkurs w nieco innej formie. Chciałbym, abyście pokazali mi swoją pomysłowość.

Już niedługo 1 kwietnia – dzień, w którym zwykliśmy robić sobie psikusy i żarty. Z kawałami jest tak, że jedni się na nie nabierają, a inni nie. Prawdziwą sztuką jest zrobić taki dowcip, w który druga strona uwierzy (szczególnie w Prima Aprilis), ale i nie obrazi się za niego. Media tego dnia zalewa fala mało zabawnych informacji, w które my, odbiorcy, mamy niby uwierzyć. Czasami jednak zdarzają się perełki. Tego dotyczyć będzie zadanie konkursowe.

Napiszcie fałszywego newsa związanego z muzyką, ale tak dobrego, że mógłby być prawdziwy. Dla lepszego efektu końcowego możecie dołączyć do niego sfabrykowaną fotografię/grafikę ilustrującą to, co chcielibyście przekazać. Autor najlepszej moim zdaniem „fejkowej” informacji otrzyma płytę „Wyprane EP” oraz zestaw gratisów.

Zwycięski wpis zostanie opublikowany 1 kwietnia na łamach Facebooka.

Konkurs trwa od 21 marca 2017 roku do 30 marca 2017 roku (do godziny 18:00). Zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com, w temacie wiadomości wpisując „Konkurs 1 kwietnia”. Wasze maile powinny zawierać:
1) fałszywego newsa (w formie załącznika: plik Word lub notatnik; rzecz wymagana),
2) fotografię/grafikę ilustrującą newsa (rzecz opcjonalna),
3) wasze imię i nazwisko (rzecz wymagana),
4) adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie przesłana nagroda (rzecz wymagana).

Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na publikację nadesłanego tekstu na łamach strony facebook.com/axunarts.

Konkurs rozwiązany zostanie 31 marca 2017 roku. Płytę „Wyprane EP” Furmana otrzyma osoba, której fałszywy news wybrany zostanie przeze mnie jako najlepszy. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (31.03.2017 r.): Płytę wygrywa Adrian R. z Sanoka. Gratulacje! Fałszywy news jego autorstwa ukaże się 1 kwietnia br. na łamach profilu facebook.com/axunarts.

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.