[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj album Closterkeller „reScarlet”

Piątek trzynastego nie musi być wcale pechowy… przynajmniej dla jednej/jednego z Was.

Nagroda w konkursie

Dużo płyt muzycznych wypełnionych jest kilkunastoma utworami. Mnie interesują dzisiaj te pojawiające się na tracklistach pod numerem trzynastym. Tego dotyczyć będzie zadanie konkursowe. Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygraną, musicie podać ulubiony tytuł utworu muzycznego kryjącego się na dowolnym albumie muzycznym pod numerem trzynastym oraz uzasadnić swój wybór. Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona dwupłytowym albumem „reScarlet” zespołu Closterkeller. Więcej informacji o materiale sprawdzicie tutaj.

Konkurs trwa tylko dzisiaj, tj. 13 stycznia 2017 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs Trzynastego”. Maile powinny zawierać: tytuł „trzynastego” utworu muzycznego, tytuł płyty, z której pochodzi wybrana piosenka, uzasadnienie wyboru oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Płytę „reScarlet” otrzyma osoba, której uzasadnienie będzie według mnie najciekawsze. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (14.01.2017 r.): Spośród nadesłanych wiadomości, najbardziej spodobała mi się ta autorstwa Krystyny G. z Katowic, która na swój trzynasty utwór wybrała „Króla w malinach” Urszuli.

„Urszula od lat jest moją ulubiona piosenkarką. W 2016 po 20-latach od premiery swojej najsłynniejszej płyty – „Biała Droga” wydała zremasterowaną reedycję tego albumu, oprócz 12-stu wcześniej znanych utworów dodając jeden, pochodzący z tej samej sesji niepublikowany utwór – „Król w malinach”. (…) Ponieważ do wygrania jest również zremasterowany album sprzed ponad 20-stu lat skojarzenia same nasunęły mi się do głowy”

– napisała w zgłoszeniu pani Krystyna. Gratuluję!

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.