Juwenalia Tarnowskie 2016: Wystartowała przedsprzedaż biletów

Na dziesięć dni przed finałem Juwenaliów Tarnowskich 2016 wystartowała przedsprzedaż biletów na imprezę.

W czwartek, 5 maja, rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na koncert finałowy Juwenaliów Tarnowskich 2016, który odbędzie się 15 maja na parkingu przy Centrum Handlowego ECHO (ul. Błonie). Główną gwiazdą imprezy będzie Kamil Bednarek, który w Tarnowie zaprezentuje swoje największe przeboje. Wejściówki w przedsprzedażowej i promocyjnej cenie 10 złotych nabywać można w sieci sklepów Al. Capone – głównego sponsora koncertu. W Tarnowie punkty te znajdują się na ul. Krakowskiej 9a, ul. Krakowskiej 240, ul. Mościckiego 51, ul. Targowej 5, ul. Marusarz 4, ul. Klikowskiej 85 oraz ul. Bitwy o Wał Pomorski 6b. Ponadto sklepy Al. Capone znajdują się również w sąsiednich miejscowościach, jak Dąbrowa Tarnowska, Żabnon Szczucin i Tuchów.

Przypominam jednocześnie, że bilet wstępu na muzyczny finał Juwenaliów Tarnowskich 2016 w dniu koncertu kosztował będzie pięć złotych więcej. Dodatkowo pamiętać należy, że wejściówki nie obowiązują studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie posiadających ważną legitymację studencką, którzy na teren imprezy wchodzą za darmo.

Oprócz wspomnianego wyżej wokalisty reggae, w Tarnowie wystąpią także: Sobota, Lajt/Tafel, Foxhill, Fingers i Tomasz Niecik. Harmonogram koncertów w ramach Juwenaliów Tarnowskich 2016 dostępny jest tutaj. O wszystkich atrakcjach majowego święta studentów informowałem w tym miejscu. AxunArts jest jednym z patronów medialnych imprezy. (MAK)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.