Juwenalia Tarnowskie 2016: Znamy godzinowy plan koncertów

W dniu dzisiejszym poznaliśmy godzinowy harmonogram koncertów w ramach Juwenaliów Tarnowskich 2016.

W 2011 roku po juwenaliowym koncercie Kamil Bednarek przez długi czas rozdawał autografy i pozował do zdjęć

Tegoroczne święto tarnowskich żaków potrwa od 12 do 15 maja. Ostatniego dnia na parkingu przy Centrum Handlowym ECHO (ul. Błonie) odbędzie się koncert finałowy, którego gwiazdami będą raper Sobota i wokalista reggae Kamil Bednarek. W sumie na ten dzień organizatorzy zaplanowali sześć występów: trzy supporty oraz trzech artystów mogących pochwalić się nieco większą popularnością. Poznaliśmy godzinową rozpiskę wszystkich występów. Oto ona (przy nazwie wykonawcy podano orientacyjny czas wejścia na scenę):

16:00 – Foxhill (laureat 3. Tarnowskiego Przeglądu Muzycznego)
17:00 – Fingers
18:00 – Lajt/Tafel
19:00 – Sobota
20:00 – Kamil Bednarek
21:30 – Tomasz Niecik

Wszyscy, którzy zdecydują się spędzić niedzielne popołudnie i bawić się w ramach Juwenaliów Tarnowskich 2016, mogą liczyć również na atrakcje pozamuzyczne. – Standardem będzie strefa gastronomiczna. Nowością, jaką chcemy wprowadzić w tym roku, będzie natomiast strefa wesołego miasteczka, z którego mam nadzieję chętnie skorzystają i studenci, i dzieci. Mamy zapewnienie, że przygotowane atrakcje będę w sferze zainteresowań zarówno jednej, jak i drugiej grupy – powiedział na konferencji prasowej Kamil Spędzia, przewodniczący RUSS PWSZ w Tarnowie. Otwarcie terenu imprezy o godzinie 14:30.

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej mają bezpłatny wstęp na muzyczny finał święta żaków. Na pozostałych studentów oraz osoby niestudiujące czekają bilety w cenie 10 złotych (w przedsprzedaży w sieci sklepów Al. Capone). Wejściówki będzie można zakupić także bezpośrednio przed koncertami, jednak ich cena będzie wynosiła już 15 złotych.

Juwenalia Tarnowskie 2016 to także występ kabaretu, wybory miss studentek, liczne sportowe i motoryzacyjne atrakcje. O wszystkim informowałem tutaj. AxunArts szósty rok z rzędu jest patronem medialnym Juwenaliów Tarnowskich. (MAK)

(foto: materiały prasowe)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.