Patronat: Milena Kriegs w klubie Percepcja (23.04.2016 r., Tarnów)

Déjà vu? W żadnym wypadku! Rok temu, również w kwietniu, także w klubie Percepcja. Milena Kriegs powraca do Tarnowa.

W sobotę, 23 kwietnia, w tarnowskim klubie Percepcja odbędzie się impreza, której główną gwiazdą będzie Milena Kriegs – aktywna na warszawskiej scenie klubowej producentka muzyczna, była członkini grupy artystycznej Behind The Stage (BTS). Produkcją muzyki zajmuje się od 2012 roku. Od tego czasu z powodzeniem zaznaczyła swoją obecność na krajowej scenie. Szereg dobrze przyjętych imprez oraz pozytywne recenzje płyt sprawiły, że artystka stawiana jest dzisiaj w pierwszym szeregu czołowych przedstawicielami krajowego środowiska. Kriegs ma na swoim koncie również sporo imprez zagranych poza granicami naszego kraju (najbliższa – w berlińskim klubie Tresor – bezpośrednio przed odwiedzinami w Percepcji). Jej prace zostały wydane w dwóch wytwórniach: Reaktivate i Semantica Records. Styl Mileny to mieszanka techno, ambientu, eksperymentalnych oraz alternatywnych dźwięków. Wszystko to zostanie zaprezentowane podczas tarnowskiego wydarzenia.

Za gramofonami, jako support, staną tego wieczoru również: Peter Gadek, Art.B oraz Morten Noir. Po całej trójce spodziewać można się dobrze wyselekcjonowanych dźwięków z szeroko pojmowanej muzyki elektronicznej, które niewątpliwie doskonale przygotują klubowiczów na danie główne, jakim będzie set Mileny Kriegs. Start o godzinie 22. Impreza pod patronatem AxunArts. (MAK)

PULSAR: Milena Kriegs Live PA
Support: Peter Gadek, Art.B, Morten Noir
23 kwietnia 2016 r.
Klub Percepcja (ul. Żydowska 20, Tarnów)
Start: godzina: 22:00
Bilety: 5 złotych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.