Trzy grudniowe koncerty septetu Malwiny Kołodziejczyk (+ konkurs – zakończony)

Projekt Malwina Kołodziejczyk Septet na początku grudnia zagra w Krakowie, Tarnowie i Warszawie.

Malwina Kołodziejczyk Septet (foto: materiały prasowe)

Malwina Kołodziejczyk Septet to polsko-duński zespół założony w 2014 roku. Muzycy spotkali się w Danii, gdzie wszyscy zgłębiają tajniki gry na instrumentach w ramach zajęć na studiach w Syddansk Musikkonservatorium. Twórczość grupy, której liderką jest tarnowianka, inspirowana jest polską muzyką klasyczną, folkową, eksperymentalną, jazzem, free jazzem, elektroniką, punk rockiem, a także szeroko pojmowaną Skandynawią – nie tylko rozumianą jako miejsce w Europie, ale przede wszystkim tamtejszą kulturą. Septet, oprócz Malwiny Kołodziejczyk, współtworzą również: Bartosz Czarniecki (saksofon altowy), Wojciech Morelowski (trąbka), Andrzej Jarosiński (puzon), Łukasz Borowicki (gitara), Mariusz Praśniewski (kontrabas) i Bue Gundersen (perkusja).

Grupa na początku grudnia wystąpi na trzech koncertach w Polsce. Poniżej daty i miejsca występów.

2 grudnia – Kraków, Alchemia (15 złotych, godzina 20:00)
3 grudnia – Tarnów, Centrum Sztuki Mościce – Antresola (Festiwal Art Fest, godzina 19:00)
6 grudnia – Warszawa, Mózg (15 złotych, godzina 21:00)

Udział w tarnowskim koncercie można było zapewnić sobie pobierając w kasie Centrum Sztuki Mościce bezpłatną wejściówkę. Z informacji, jakie uzyskałem na Twitterze bezpośrednio od CSM wynika, że biletów na wspomniany występ już nie ma. Ja jednak – z myślą o czytelnikach AxunArts – już wcześniej zdobyłem pojedynczą wejściówkę, którą teraz możecie wygrać w konkursie.

Co trzeba zrobić? Do 30 listopada 2015 roku należy przysłać zgłoszenie na adres axunarts@gmail.com (w temacie wpisując „Art Fest”), które zawierać będzie Wasze imię i nazwisko. Konkurs rozstrzygnięty zostanie losowaniem, a jego wyniki przedstawię 1 grudnia. Odbiór biletu przez laureata – osobisty na terenie Tarnowa lub bezpośrednio przed koncertem (w obu przypadkach po wcześniejszym kontakcie ze mną). Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK/materiały prasowe)

ROZWIĄZANIE KONKURSU (1.12.2015 r.): W wyniku losowania bilet na koncert w Tarnowie trafia do Agaty D. Gratulacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.