Patronat: Eripe i Oxon w Kuchnia Klubie (27.11.2015 r., Tarnów)

W ostatni weekend listopada w Tarnowie odbędzie się koncert Eripe i Oxona oraz jam graffiti, podczas którego swój talent zaprezentują artyści z kilki małopolskich miast.

Plakat promujący imprezę (foto: materiały prasowe)

W piątek 27 listopada w Kuchnia Klubie w Tarnowie odbędzie się impreza, na którą uwagę zwrócić powinni przede wszystkim słuchacze polskiego rapu. Tego dnia we wspomnianym lokalu, jako gwiazdy wieczoru, wystąpią Eripe i Oxon. Obaj raperzy promować będą swoje najnowsze płyty – „Opium LP” oraz „Supermoce”. Raperów w trakcie występu wesprą Delekta (Patokalipsa) i Revo.

Tarnowską publikę na koncert główny przygotują tzw. supportu. Tym razem w tę rolę wcielą się lokalni wykonawcy: Rewers x PJ, Kierownik x Splend oraz Spajku. Po rapowych emocjach przyjdzie czas na dobrą zabawę w rytm muzyki, której selekcją zajmą się DJ Clasick, Pan M i TMKBeatz.

Najważniejsza informacja związana jest jednak z akcją charytatywna, jaka towarzyszyć będzie całemu wydarzeniu. Podczas imprezy, w okolicach baru, pojawi się puszka na wolne datki, które zbierane będą na Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą „Przyjazny Dom” w Tarnowie. Zbiórka związana jest ze zbliżającymi się mikołajkami. Środki przekazane zostaną na paczki, które trafią później do wychowanków przebywających aktualnie w placówce. W trakcie wydarzenia odbędzie się również licytacja sesji tatuażu w Bunt Studio oraz Chawran Tattoo.

To jednak nie wszystko. Już dzień później, 28 listopada, od godziny 10. na terenie muru przy boisku klubu sportowego Tarnovia (od strony terenów PKP), odbędzie się jam graffiti, na który przyjadą writerzy z Krakowa i Nowego Sącza. Nie zabraknie także lokalnych artystów. Patronem dwudniowego wydarzenia jest blog AxunArts. (MAK/materiały prasowe)

Koncert Eripe x Oxon
27 listopada 2015 r.
Kuchnia Klub (ul. Mościckiego 8, Tarnów)
Otwarcie klubu: godzina 20:00
Start: godzina 22:00
Bilety: panie 5 złotych/panowie 10 złotych (do godziny 22:00); 10 złotych (wszyscy po godzinie 22:00)
Uwaga! Impreza dla osób w wieku 16+.

Jam Graffiti
28 listopada 2015 r.
Mur przy boisku klubu sportowego Tarnovia (od strony terenów PKP)
Start: godzina 10:00

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.