Wideo: Gorgonzolla „Wojna z samym sobą”

Drugi singiel z nadchodzącego albumu zespołu Gorgonzolla został przedstawiony w formie teledysku.

Utwór „Wojna z samym sobą” to opowieść o każdym z nas: każdy czasem miewa wątpliwości i każdy kiedyś zawiódł się na osobie, której ufał, przez co miotały nim sprzeczne emocje, które powodowały wewnętrzną „Wojnę z samym sobą”. Dopełnieniem przekazu kompozycji stał się teledysk, który jest przedstawieniem koszmaru głównego bohatera, gdzie widzi ludzi pozornie mu znanych, lecz nie do końca mu życzliwych. Kim są? Dlaczego się pojawiają? Dlaczego są jak pęknięte lustra, ukazując osobowość bohatera w krzywym odbiciu? Nad wszystkim czuwają również tajemnicza postać kobiety i przywódca grupy wrogo nastawionych ludzi.

Zdjęcia do klipu „Wojna z samym sobą” powstały w Otwocku w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym „Zofiówka” oraz w Warszawie (w okolicach Elektrociepłowni Siekierki). Realizacją oraz scenariuszem i reżyserią zajął się Maciej Podkowski – przyjaciel zespołu, odpowiedzialny również za poprzedni teledysk grupy pod tytułem „Eksploatowani”.

Dzięki wspomnianej kompozycji do zespołu Gorgonzolla na stałe dołączyła Kinga Grądzka – wokalistka o charyzmatycznej osobowości i potężnym głosie, dzięki której zespół w stu procentach zrealizował swoją wizję muzyczną.

Album „Eksploatowani” będzie miał swoją premierę w marcu 2016 roku. Na krążek złoży się dziesięć autorskich kompozycji zespołu, które w pełni odzwierciedlają styl, jaki obrała Gorgonzolla. AxunArts jest jednym z patronów medialnych projektu. (MAK/materiały prasowe)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.