[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę „Sadness Of Daydreaming”

Kolejny konkurs na łamach blogu. Tym razem wygrać można płytę Leman Acoustic „Sadness Of Daydreaming”, która ukazała się pod patronatem AxunArts.

Okładka płyty „Sadness Of Dayreaming”

Leman Acoustic to polski wokalista i autor piosenek. Debiutował w 2009 roku otwierając drugi dzień OFF Festivalu. Do tej pory ukazały się jego trzy epki. Od 2012 roku, kiedy to na antenie radiowej Trójki wyemitowane zostały jego piosenki „Holes” i „Lonely Hearts”, utwory Leman Acoustic dość często goszczą w różnych trójkowych audycjach. W poniższym konkursie do rozdania przygotowałem jeden egzemplarz nowego albumu artysty pt. „Sadness Of Daydreaming”.

Tym razem nie ma żadnych pytań i zadań konkursowych. Jeśli chcesz mieć szansę na wygraną, wystarczy, że do 8 listopada 2015 roku (do godziny 23:59) przyślesz zgłoszenie zawierające: imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej przesłana zostanie nagroda. Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Leman Acoustic”.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Egzemplarz „Sadness Of Daydreaming” otrzyma osoba, której nazwisko wybrane zostanie drogą losowania. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (9.11.2015 r.): Płyta trafia do pana Sławomira R. (Mierzynek). Gratulacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.