Patronat: Blokowioska, Noir i Eye w Percepcji (17.10.2015 r., Tarnów)

W najbliższa sobotę w tarnowskim klubie Percepcja zadomowią się takie gatunki muzyczne, jak folk, natura, improwizacja, beatbox i elektronika.

W tym tygodniu projekt Blokowioska zaprezentuje się podczas trzydniowej mini trasy koncertowej. Zespół odwiedzi Kraków, Nowy Sącz i Tarnów. Ten ostatni występ, który odbędzie się w sobotę, 17 października, w klubie Percepcja, w tym momencie interesuje nas najbardziej.

Katowicka Blokowioska to folk, recykling, rytm, natura, szczypta elektroniki oraz improwizacja. Grają autorską muzykę opartą na ludowych tekstach oraz organicznych podkładach inspirowanych współczesną muzyką taneczną. Repertuar zespołu to polskie pieśni tradycyjne oraz trochę Bałkanów na głos żeński i męski, z akompaniamentem akordeonu i beatboxu, z dodatkiem didgeridoo, mis tybetańskich, śpiewu alikwotowego i altówki. Obecnie grają jako kwartet: dwa głosy, altówka, akordeon (obowiązkowo), beat box, didgeridoo, śpiewy alikwotowe i wiele innych etnicznych przypraw. Występy publiczne uświetniamy improwizacją i nieprzewidywalnymi zdarzeniami losowymi.

Jak zaznaczają organizatorzy, po występie katowickiego projektu, o dobrą atmosferę zadba Noir, który zagra inspirowane folkiem (i nie tylko) ciekawe brzmienia z głębokich odmętów swoich muzycznych zbiorów, natomiast Eye połamie nas do końca – gdyby komuś było mało.

Początek tego niezwykle interesująco zapowiadającego się wydarzenia o godzinie 20. Wstęp jedyne 5 złotych. AxunArts jest jednym z patronów medialnych imprezy. (MAK)

Blokowioska, Noir, Eye
17 października 2015 r.
Klub Percepcja (ul. Żydowska 20, Tarnów)
Start: godzina 20:00
Bilety: 5 złotych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.