[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj epkę Jakuba Kusiora

Kolejny konkurs na łamach blogu. Tym razem wygrać można płytę Jakuba Kusiora, która ukazała się pod patronatem AxunArts.

Jakub Kusior to młody i piekielnie zdolny kompozytor, wokalista i gitarzysta, który specjalizuje się w technice gry zwanej fingerstyle. Debiutował w 2013 roku. Niedawno przypomniał o sobie nowy materiałem. Płyta zatytułowana „Far Away EP” promowana była singlem „Kiedy”. W poniższym konkursie do rozdania przygotowałem dwa egzemplarze epki.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygraną, należy odpowiedzieć na następujące pytanie: Jaki tytuł nosi debiutancki album Jakuba Kusiora wydany w 2013 roku?

Konkurs trwa od 26 września do 4 października 2015 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wiadomości wpisując „Jakub Kusior”. Maile powinny zawierać: odpowiedź na pytanie konkursowe oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej wysłana zostanie nagroda. Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Egzemplarze płyty „Far Away EP” otrzymają osoby, która poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe, a ich nazwiska wybrane zostaną drogą losowania. Decyzja o przyznaniu nagród będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (05.10.2015 r.): Debiutancki album Jakuba Kusiora nosi tytuł „Step by Step”. Spośród osób, które nadesłały prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe, maszyna losująca w postaci mojej czapki i prawej ręki wybrały karteczki z nazwiskami pani Grażyny W. z Białegostoku i pani Elżbiety Ś. z Węgorzewa. Gratulacje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.