Ruszają zapisy do Szkoły Muzyków Rockowych

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu artystycznego w Tarnowskim Centrum Kultury ruszają zapisy do Szkoły Muzyków Rockowych.

Norbert Pajek podczas zajęć z jednym z uczniów (foto: Paweł Topolski/materiały prasowe)

S.M. Rock działa nieprzerwanie od 1993 roku. Na przestrzeni dwudziestu dwóch lat wykształciła wiele pokoleń muzyków. Dziś jest miejscem szczególnym dla tych, którzy marzą o karierze muzyka. Wielu absolwentów jest obecnie czynnymi profesjonalnymi muzykami.

W sezonie 2015/2016 Szkoła stawia na rozwój kolejnych talentów i proponuje zajęcia w pięciu klasach instrumentalnych: wokalu, gitary, gitary basowej, fortepianu i perkusji. Lekcje odbywać będą się w systemie indywidualnych spotkań. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę czynnych muzyków: Żanetę Luberę (śpiew), Norberta Pajka (gitara), Piotra Wojtanowskiego (gitara basowa), Piotra Niedojadłę (fortepian, keyboard) i Bartłomieja Rojka (perkusja).

Jak zawsze młodzi adepci będą mogli wypróbować nabyte umiejętności w sytuacji występu na żywo podczas cyklicznych koncertów S.M. Rock. W tym roku uczniowie Szkoły pojawili się przykładowo na dużej scenie Zdearzeń, supportując występ samej Katarzyny Nosowskiej.

Tarnowskie Centrum Kultury informuje o wolnych miejscach w klasach gitary, gitary basowej, fortepianu i perkusji. Szczegółowe informacje na temat zajęć otrzymać można zgłaszając się osobiście w godzinach prowadzonych lekcji lub telefonicznie (146888888). W taki sam sposób można dokonać zapisu do Szkoły.

Zajęcia z wokalu odbywają się w poniedziałki i wtorki (godz. 13.30-20.00), z gitary w czwartki i piątki (godz. 15.00-20.00,), z basu w środy (godz. 14.00-18.30), z instrumentów klawiszowych w czwartki (godz. 13.00-18.00), a perkusji w poniedziałki i wtorki (godz. 13.00-19.00).

Odpłatność za godzinę lekcyjną zajęć (45 minut) w roku szkolnym 2015/2016 wynosi 30 złotych. Miesięczna kwota jest uzależniona od od ilości odbytych zajęć w danym miesiącu. Płatność za zajęcia przyjmowana jest z góry (za cały miesiąc), najpóźniej pierwszego dnia roboczego danego miesiąca. (MAK/materiały prasowe)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.