Patronat: Juwenalia Instytutu Sztuki PWSZ w Tarnowie (28-29.05.2015 r., Tarnów)

Studenci Instytutu Sztuki zapraszają na swoją część Juwenaliów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

Juwenalia Instytut Sztuki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie rozpoczną się w czwartek, 28 maja, o godzinie 17. na dziedzińcu przed budynkiem „A” PWSZ (tzw. „Świątynia Westchnień”) wystawą prac studentów miejscowej uczelni. Na wystawie można będzie zobaczyć prace malarskie, rysunkowe, fotograficzne, grafikę warsztatową, biżuterię i wiele innych form sztuki. Przed otwarciem wystawy gościnnie zaprezentuje się Grupa Teatralna działająca przy tarnowskiej PWSZ. Trupa pod przewodnictwem magistra Stanisława Świdra przedstawi spektakl „Dzidzibobo” na podstawie utworu zmarłego w roku ubiegłym polskiego poety i dramatopisarza Tadeusza Różewicza.

Wystawę w „Świątyni Westchnień” można będzie oglądać do wtorku 2 czerwca w godzinach: piątek 14.00 – 20.00; sobota 13.00 – 15.00; poniedziałek 14.00 – 17.00; wtorek 14.00 – 17.00.

Drugi dzień Juwenaliów Instytutu Sztuki (piątek, 29 maja) rozpocznie się o godzinie 16. kiermaszem własnoręcznie wykonanych przysmaków. Na stoiskach wypróbować będzie można wypieki przybierające różne zaskakujące formy i smaki. Po krótkiej przekąsce, o godzinie 16.30 ponownie zaprezentowany zostanie spektakl „Dzidzibobo” Grupy Teatralnej działającej przy PWSZ w Tarnowie. To jednak nie wszystko. Kolejnymi atrakcjami przygotowanymi przez studentów Instytutu Sztuki będą działania: „Wypisz, Wymaluj”, własnoręczne wykonywanie instrumentów oraz koncertowy jammin’ m.in. z zespołami Blitzhell i Mercurius. Nie zabraknie również akcentów humorystycznych, jak np. możliwość zrobienia sobie malowanego światłem zdjęcia z Chuckiem Norrisem i Mona Lisą. Wszystkie piątkowe wydarzenia odbędą się na dziedzińcu przed budynkiem „G” kampusu PWSZ.

Blog AxunArts jest patronem medialnym imprezy. (MAK/materiały prasowe)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.