Polemic i 3x Pablopavo na Cieszanów Rock Festiwal 2015

Z południowej Polski dochodzą pierwsze informacje zwiastujące nadchodzącą edycję Cieszanów Rock Festiwal. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach 20-23 sierpnia.

Organizatorzy CRF odkrywa pierwsze zespoły tegorocznej edycji. Impreza pozostaje wierna idei promocji zespołów zza wschodniej i południowej granicy, dlatego na swoją kolejną edycję zaprasza zespół Polemic z Bratysławy. Jedna z najpopularniejszych słowackich grup muzycznych gra wybuchową mieszkankę złożoną z elementów ska, reggae i punka. Nad Wisłą ma licznych fanów, pamiętających pierwsze, kasetowe wydania zespołu. Polemic koncertuje na całym świecie, a wokaliści kapeli Braňo „Bejzo” Bajza i Michal „Mickey Mouse” Novacky, wyśpiewują teksty w języku słowackim oraz angielskim.

Na festiwalu nie zabraknie również przedstawicieli polskiej sceny muzycznej. Organizatorzy postanowili kontynuować zapoczątkowaną w zeszłym roku formułę przeglądów monograficznych 3x. Tym razem uczestnicy festiwalu spędzą trzy dni z muzyką Pablopavo, tegorocznym laureatem prestiżowej nagrody Paszport „Polityki” w kategorii Muzyka Popularna. Artysta wystąpi w trzech odsłonach: z zespołem Vavamuffin (koncert z okazji dziesięciolecia debiutanckiej płyty „Vabang!”), jako Pablopavo i Ludziki oraz z formacją Zjednoczenie Sound System. Pablopavo gościł już na CRF. Tak wspomina tamten raz i zapowiada to, co wydarzy się w tym roku pod znakiem 3x Pablopavo: – Tak, oczywiście, że pamiętam mój występ z Vavamuffin podczas drugiej edycji Cieszanów Rock Festiwal. Energetyczny koncert i dużo zabawy z publicznością. Mam nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze lepiej, bo części numerów z płyty „Vabang!” nie graliśmy od lat. Będzie to pewnie trochę sprawdzian tego, czy się nie zestarzały, konfrontacja z tym jacy byliśmy jedenaście lat temu. Chcielibyśmy, żeby koncerty spod znaku 3x Pablopavo, były jedyne w swoim rodzaju, dlatego nie chcę na razie zdradzać szczegółów, żeby była niespodzianka – zaprasza do Cieszanowa Pablopavo.

Tegoroczna edycja CRF tradycyjnie przypada na przedostatni wakacyjny weekend. W tym roku odbędzie się dokładnie w dniach 20-23 sierpnia 2015 roku. Niecierpliwi mogą już teraz zakupić karnety i bilety na pole namiotowe w promocyjnych cenach (karnet 70 złotyvh, pole namiotowe 20 złotych/osoba), dostępne w ramach promocji marcowej, która potrwa tylko do 25 marca. Karnety można kupować wyłącznie za pomocą przelewu na konto Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie. Szczegóły na stronie cieszanowrockfestiwal.pl, w zakładce Bilety. (MAK/materiały prasowe)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.