Posłuchaj: Magister Ninja „Zombie Ex”

Nowa płyta zespołu Magister Ninja miała swoją premierę 11 lutego w audycji Numera Raza w Radiu Czwórka. Dzisiaj materiał „Zombie Ex” udostępniony został w serwisie Youtube.

Jak mówią sami muzycy, materiał nagrany z myślą o płycie „Zombie Ex” jest najbardziej energicznym zestawem w dorobku kapeli. Po raz pierwszy w historii grupy z myślą o krążku zarejestrowana została w pełni „żywa” perkusja, co nadało utworom zupełnie nowego, mocniejszego wymiaru.

Łódzką grupę na płycie wsparła spora liczba gości. Zaproszeni przez Magistrów artyści reprezentują zarówno środowisko hip-hopowe, jak i rockowe. W nagraniu czternastu numerów zespół wspomogli: Pęku z ekipy V.E.T.O, Szymon Wiśniewski z zespołu Alegorya, Buczer z ekipy PTP, Zeus, Mc Serch, Mc SirReal z Dub Pistols, Damian Oberle z Sounds of Silence, WuWunio oraz Dariusz Emil Lensky z grupy Hesus Bazooka.

Cały materiał już teraz udostępniony został w serwisie YouTube, jednak wszyscy ci, którzy chcą posiadać „Zombie Ex” w formie fizycznej, powinni skontaktować się mailowo z zespołem (magisterninja@gmail.com). Koszt płyty to 20 złotych (plus przesyłka).

AxunArts jest jednym z patronów medialnych płyty. (MAK)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.