Duże Pe zaprasza na freestyle’ową „Bitwę o Pitos”

W ostatni dzień lutego w warszawskim klubie niePowiem odbędzie się zorganizowana przez Dużego Pe „Bitwa o Pitos”.

Duże Pe (foto: Jamse Losey/materiały prasowe)

Na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat, będący żywą legendą polskiego freestyle’u Duże Pe zorganizował w Warszawie kilkadziesiąt wolnostylowych imprez z cyklu „Bitwa o…” – Indeks, Obiekt Znaleziony, Saturator, Depozyt 44 czy Chwilę – na których pierwsze (czy drugie) kroki stawiało wielu emcee będących dziś istotnym elementem krajowej sceny. Skończyło się na legendarnych „Bitwach o Mokotów”, które były najbardziej medialnymi i najatrakcyjniejszymi pod względem nagród wydarzeniami tego typu w Polsce.

W sobotę, 28 lutego, po dłuższej przerwie Duże Pe z rozmachem powróci do organizowania freestyle’owych imprez. Tego dnia w popularnym stołecznym klubie niePowiem (dawne Powiększenie) odbędzie się „Bitwa o Pitos” („pitos” to slangowe określenie pieniędzy). Zaangażowanie prywatnych sponsorów oraz licznych patronów pozwoliło organizatorowi zaprosić do udziału w bitwie ośmiu zawodników o uznanej marce i zapewnienie puli nagród o łącznej wartości blisko dziesięciu tysięcy złotych. Dzięki temu „Bitwa o Pitos” będzie jedną z najlepiej obsadzonych i najatrakcyjniejszych pod względem nagród w historii polskiego freestyle’u.

Swój udział w zawodach wolnostylowych zapowiedzieli: Czeski (m.in. mistrz Wielkiej Bitwy Warszawskiej 2012), Dolar (m.in. mistrz Bitwy O Mokotów 2011), Edzio (m.in. mistrz Wielkiej Bitwy Warszawskiej 2014), Eskobar (m.in. mistrz Wielkiej Bitwy Warszawskiej 2007), Filipek (m.in. mistrz Wielkiej Bitwy Szczecińskiej 2014), Kopek (m.in. mistrz Wielkiej Bitwy Warszawskiej 2011), Sosen (m.in. mistrz Wielkiej Bitwy Warszawskiej 2010) i Szyderca (m.in. mistrz Wielkiej Bitwy Warszawskiej 2013). Osadę uzupełni ośmiu freestyle’owców, którzy go turnieju finałowego dostaną się z eliminacji. Zapisów dokonywać można zgłaszając się na maila info@i-n-i.pl do 27 lutego 2015 roku (do godziny 23:59). Więcej szczegółów do sprawdzenia na Facebooku.

Gospodarzem bitwy będzie Duże Pe. Afterparty poprowadzą DJ Def, DJ Kebs i DJ DTL. (MAK/materiały prasowe)

Bitwa o Pitos
28 lutego 2015 r.
Klub niePowiem (ul. Nowy Świat 27, Warszawa)
Eliminacje: godzin 16-18
Bitwa: godzina 19-23
Afterparty: godzina 23:30
Bilety: 5 złotych
(dla uczestników eliminacji), 10 złotych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.