[ROZWIĄZANY] Konkurs: Bilety na koncert w Chłodnej 25 (1965, Odyssey, Suzia)

Już 27 lutego w warszawskiej Klubokawiarni Chłodna 25 odbędą się koncerty zespołów 1965, Odyssey i solistki występującej pod pseudonimem Suzia. AxunArts, jako patron medialny wydarzenia, przygotował dla czytelników konkurs, w którym do wygrania są dwie pojedyncze wejściówki.

Aby mieć szansę na wygraną nie trzeba tym razem odpowiadać na żadne konkursowe pytanie. Do 24 lutego bieżącego roku (do godziny 15:00), czekam na zgłoszenia zawierające imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Chłodna 25”. Do zgarnięcia czekają dwie jednoosobowe wejściówki, wygrywają zatem dwie osoby. Szczegóły koncertu w Klubokawiarni Chłodna 25 do sprawdzenia tutaj.

Wyniki konkursu 24 lutego wieczorem na łamach blogu.

Bilety wygrają osoby, które będą miały szczęście w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagród będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

ROZWIĄZANIE (25.02.2015 r.): Bilety wygrywają Agnieszka R. i Wiktor G.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.