[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę „Pegaz” Leny Romul

Końcem ubiegłego roku ukazał się drugi solowy album Leny Romul. Płytę „Pegaz”, której jednym z patronów medialnych jest blog AxunArts, wygrać można w poniższym konkursie.

Ta płyta czeka na kogoś z Was!

Nagrody: Lena Romul „Pegaz” (1xCD)

Zadanie: Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie jednej z nagród, należy odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się międzynarodowy festiwal jazzowy, którego Lena Romul jest jedyną w historii kobiecą laureatką pierwszego miejsca?

Czas trwania konkursu: Konkurs trwa od 9 stycznia 2015 roku do 18 stycznia 2015 roku, do godziny 23:59.

Gdzie słać zgłoszenia?: Zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując Pegaz. Maile powinny zawierać: odpowiedź na pytanie konkursowe oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej wysłana zostanie nagroda.

Kto wygrywa? Rozwiązanie konkursu?: Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Wygra go osoba, która poprawnie odpowie na pytanie konkursowe, a jej nazwisko wybrane zostanie w wyniku losowania. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (19.01.2015 r.): Chodziło oczywiście o krakowski festiwal Jazz Juniors. Spośród osób, które udzieliły właściwej odpowiedzi, w wyniku losowania płyta „Pegaz” trafia do Natalii B. (Dwikozy).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.