Koncert: Ras Luta, Junior Stress i Kuba1200 w TCK (16.01.2015 r., Tarnów)

Junior Stress i Ras Luta w przeciągu ostatniej dekady wielokrotnie spotykali się na klubowych i festiwalowych scenach w kraju i zagranicą. Jesienią ubiegłego roku po raz pierwszy ruszyli we wspólną trasę. Teraz zaprezentują się w Piwnicach TCK.

Junior Stress (z lewej) i Ras Luta (foto: materiały prasowe)

Tak jak na początku swojej muzycznej kariery, Ras Luta, Junior Stress i Kuba1200 stawiają na klasyczny jamajski patent – dwa deki i jeden mikrofon to wszystko czego potrzebują, żeby zaprezentować to, co najlepsze w polskiej i jamajskiej muzyce reggae. Ras Luta i Junior Stress w ramach trasy promować będą swoje nowe wydawnictwa. Wydana na początku 2014 roku płyta Juniora Stressa „Sound Systemowej Sceny Syn”, balansująca między reggae i hip-hopem, przemówiła nie tylko do fanów gatunku, zbierając świetne recenzje wśród krytyków oraz słuchaczy. Ras Luta niedawno wypuścił akustyczny album, którego limitowany nakład rozszedł się w ciągu kilku tygodni. Artysta już teraz zapowiada kolejną, tym razem darmową produkcję, jaką będzie autorski mixtape. Poza rzeczami nowymi i premierowymi, podczas koncertu usłyszeć będzie można oczywiście kawałki z płyt obu nawijaczy, ich wspólne numery oraz zobaczyć Juniora i Lutę w tradycyjnej dla muzyki dancehall wymianie wersów, gdzie nawzajem interpretują swoje piosenki – coś, co dotychczas miało miejsce tylko na spontanicznych soundsystemowych sesjach.

Dobry, Zły & Brzydki Tour 2014 do Tarnowa zawitać miał pierwotnie w grudniu, ale koncert przeniesiony został na 16 stycznia 2015 roku. (MAK/materiały prasowe)

Ras Luta, Junior Stress, Kuba1200
16 stycznia 2015 r.
Piwnice Tarnowskiego Centrum Kultury (Rynek 5, Tarnów)
Start: godzina 19:00
Bilety: 20 złotych (do nabycia w Biurze TCK, Rynek 5)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.