Koncert: Warszawski Underground Rockowo (15.11.2014 r., Warszawa)

Piętnastego listopada w stołecznej Piwnicy pod Harendą odbędzie się kolejny koncert pod szyldem Warszawskiego Undergroundu. Tym razem na scenie zaprezentują się zespoły Reskrypt, Gorgonzolla oraz Chantal Prym.

Zespół Reskrypt założony został w lipcu 2013 roku. Od samego początku wiadomo było, że Reskrypt zamierza grać autorski materiał. Laureaci Scenicznego Otwartego Festiwalu Artystycznego koncertem w Harendzie zadebiutują niejako drugi raz. Listopadowy występ będzie bowiem pierwszym scenicznym aktem z udziałem nowych członków: wokalisty oraz basistki.

Gorgonzolla (foto: Ewa Szwarczewska)

O Gorgonzolli czytelnikom AxunArts pisać wiele nie trzeba. Grupa ta już niejednokrotnie gościła na łamach blogu. Od strony muzycznej zespół preferuje mocne uderzenie w klimatach rocka i metal, a na ich koncertach niejednokrotnie słychać dobrze znane hasło: „Poguj albo giń!”. Z pewnością uczestnicy występu w Harendzie będą świadkami dobrego scenicznego show.

Ostatni z zespołów, jaki pojawi się w piętnastego listopada w stołecznym klubie, Chantal Prym, powstał z inicjatywy trzech wieloletnich kolegów: Stana, Radka i Tomka, którzy współpracowali już wcześniej w różnych formacjach. Obecnie kapela pracuje nad autorskim materiałem i już niebawem ukaże swoje prawdziwe rock’owe oblicze. Najbliższą okazją do sprawdzenia tego, co muzycy mają nam do zaproponowania, będzie oczywiście koncert w Harendzie.

Jak zapowiadają organizatorzy, podczas koncertu możliwe będzie nabycie unikatowych koszulek Warszawskiego Undergroundu, których limitowana ilość jest już na wyczerpaniu. Początek koncertów o godzinie 18:30. (MAK)

Warszawski Underground
Koncerty zespołów: Reskrypt, Gorgonzolla, Chantal Prym
15 listopada 2014 r.
Piwnica pod Haredną (Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa)
Start: godzina 18:30
Wstęp: 10 złotych

One Comment

  1. Mateusz "Axun" Kołodziej

    UWAGA! W line upie zaszła mała zmiana. Zamiast zespołu Chantal Prym przed warszawską publiką zaprezentuje się grupa CURE.

    Crue to w kulturze Indian północno amerykańskich niezbadany i nieopisany demon, który ukazywał się wojownikom umierającym za wolność. Taki wstęp do twórczości zespołu tworzy niepowtarzalny klimat. Czysto muzycznie Crue to dojrzały band z doświadczeniem ze strony każdego członka zespołu. W muzyce tworzonej przez Crue usłyszeć można przeplatające się różne gatunki, takie jak : grunge, metal czy rock progresywny, ale jak sami mówią nie jest to ściśle określona droga. Ich wyznaczonym celem jest ciągłe poszukiwanie dźwięków, czasem dysharmonijnych, zawsze ciekawych oraz unikanie utartych już standardów tak często powielanych w muzyce rockowej. (źródło: materiały prasowe)

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.