Znamy gwiazdy cyklu koncertów „Sam na sam z bluesem”

W ramach dziewiątej edycji tarnowskiego festiwal Był Sobie Blues, oprócz koncertów plenerowych, odbędą się również klubowe koncerty akustyczne z cyklu „Sam na sam z bluesem”.

Jan „Kyks” Skrzek (foto: Piotr Frydecki/Wikipedia Commons)

Był Sobie Blues jest zapoczątkowanym w 2006 roku corocznym świętem bluesa, podczas którego w Tarnowie spotykają się bluesowi „wyjadacze” oraz młode blues-rockowe pokolenie. Festiwal, który przez lata zdobył rzeszę wiernych fanów, w roku ubiegłym ewoluował. Ósma edycja imprezy wzbogacona została o koncerty z cyklu „Sam na sam z bluesem”. Pomysł kontynuowany będzie również teraz. Akustyczne występy odbywać będą się w czwartki – dzień przed koncertami plenerowymi – w Piwnicach Tarnowskie Centrum Kultury. Miejscowej publice zaprezentują się: Jak „Kuks” Skrzek (na zdjęciu powyżej), Paweł Szymański i The Missing Part. Poniżej dokładny harmonogram występów.

31 lipca – Jan „Kyks” Skrzek
7 sierpnia – Paweł Szymański
21 sierpnia – The Missing Part

Początek koncertów z cyklu „Sam na sam z bluesem” o godzinie 20. Bilety w cenie 10 złotych do nabycia w TCK bezpośrednio przed imprezą. Szerzej o koncertach plenerowych pisałem tutaj. (MAK).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.