Święto tarnowskiego hip-hopu. Rap Day Tarnów już 21 czerwca

W sobotę 21 czerwca w Tarnowie rządził będzie hip-hop. Tego dnia odbędzie się pierwsza edycja Rap Day Tarnów.

Pan M (foto: Ł. Kieroński)

Święto tarnowskiego hip-hopu podzielone zostanie na trzy części. Najpierw – w godzina od 11. do 19. – na ulicy Brandstaettera (boisko po drugiej stronie pizzerii Maranto) odbędzie się Graffiti Jam. Na dużej ścianie swoje umiejętności zaprezentują grafficiarze oraz street artyści z Tarnowa oraz, jak zapowiadają organizatorzy, również goście z innych miast. Dla tych wszystkich, którzy chcieliby przyjść i obserwować proces powstawania prac, przygotowane zostaną atrakcje, które umilą czas przybyłym (m.in. grill oraz sesje freestyle’owe). O tło muzyczne zadbają dobrze znani tarnowskiemu środowisku Pan M (na zdjęciu powyżej) oraz Noir, którzy przez cały czas trwania jamu obsługiwać będą gramofony.

W międzyczasie w tarnowskim skateparku od godziny 13. mieć będą miejsce tzw. luźne jazdy na desce.

O godzinie 20. rozpocznie się trzecia część Rap Day Tarnów. Po jamie graffiti i sportowych wyczynach przyjdzie czas na koncerty lokalnych wykonawców. W klubie Lychee (ul. Mościckiego 8) wystąpią: Many, Ef16, Kto Jest Kim, Zibi NTW x Wrdz, Normano, Wysoki Lot oraz G2E (Tewu). Po koncertach odbędzie się tzw. after party, które potrwa do samego rana. Wstęp do klubu jedynie 7 złotych.

AxunArts jest jednym z patronów medialnych imprezy. (MAK)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.