Juwenalia Tarnowskie 2014: W sobotę wybory najpiękniejszej studentki

W najbliższą sobotę, strefa restauracyjna galerii handlowej Gemini Park zamieni się w wybieg dla ośmiu finalistek drugiej edycji Wyborów Miss Studentek PWSZ w Tarnowie. Wybory odbędą się w ramach Juwenaliów Tarnowskich 2014, który jednym z patronów medialnych został blog AxunArts.

Już w najbliższą sobotę, 10 maja, jury wybierze najpiękniejszą tarnowską studentkę, która zdobędzie koronę, nagrodę pieniężną w wysokości 1000 złotych i atrakcyjne nagrody. Jury składające się z przedstawicieli organizatorów, stylistki i dziennikarzy lokalnych mediów wybrało osiem finalistek spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Na decyzję miał wpływ nie tylko wygląd kandydatek, ale także ich merytoryczna i językowa wypowiedź zawarta w zgłoszeniu. Tym samym do finału przeszły: Ilona Dulęba (I rok administracja publiczna), Agnieszka Forajter (I rok wychowanie fizyczne; zdjęcie wycofane na prośbę modelki 6 maja 2015 r.), Monika Jabłońska (I rok administracja bezpieczeństwa wewnętrznego), Iwona Kuraś (II rok pielęgniarstwa), Adriana Łysoń (II rok administracja publiczna), Kinga Majewska (I rok fizjoterapia), Wiktoria Mazur (II rok pielęgniarstwo) i Barbara Sury (II rok filologia angielska). Poniżej zdjęcia wszystkich finalistek.

Przygotowania finałowej dziesiątki do ostatniego etapu wyborów Miss Studentek PWSZ w Tarnowie trwają pełną parą. Kandydatki gościły już w Kuźni Fryzjerskiej Jewuła, aby po odpowiednim przygotowaniu włosów i makijażu trafić przed obiektywy aparatu i kamer. Wideo wizytówki kandydatek można będzie obejrzeć na stronie telewizji regionalnej Imav.tv. W sobotę, 10 maja, od godziny 17., w strefie restauracyjnej galerii handlowej Gemini Park, odbędzie się finał wyborów. Kandydatki zaprezentują się w różnych strojach na specjalnie przygotowanym wybiegu i zmierzą się z pytaniami zadawanymi na żywo przez członków jury.

Wizyta jednej z kandydatek w Kuźni Fryzjerskiej Jewuła (foto: materiały prasowe)

Miss Studentek PWSZ w Tarnowie wybrana podczas sobotniej imprezy otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 złotych ufundowaną przez firmę Al. Capone, biżuterię od jubilera Sezam oraz karnety na siłownię ThaiGym o wartości 300 złotych. Dla pierwszej wicemiss, oprócz zaszczytnego tytułu, przewidziano: profesjonalną sesję fotograficzną o wartości 400 złotych, biżuterię od jubilera Sezam oraz karnety na siłownię ThaiGym. Druga wicemiss otrzyma: profesjonalną sesję zdjęciową oraz karnety na siłownię ThaiGym, pięć zaproszeń na wykonanie profesjonalnego makijażu wieczorowego o wartości 150 złotych ufundowane przez sklep Hebe przy ul. Krakowskiej 6. Uczestnicy imprezy zgromadzeni w Gemini Park wybiorą również Miss Publiczności, której przypadną w udziale: karnety na siłownię ThaiGym, biżuteria od jubilera Sezam oraz profesjonalna sesja fotograficzna. Uhonorowana zostanie także Miss Internautów wybrana w głosowaniu przez użytkowników serwisu Tarnow.Naszemiasto.pl, która otrzyma: pięć zaproszeń na wykonanie profesjonalnego makijażu wieczorowego o wartości 150 złotych oraz zestaw markowych kosmetyków o wartości 300 złotych ufundowane przez sklep Hebe przy ul. Krakowskiej 6.

Wybory Miss Studentek to już druga impreza, po I Tarnowskim Przeglądzie Muzycznym, towarzysząca Juwenaliom Tarnowskim organizowanym przez studentów PWSZ w Tarnowie. Szczegóły na temat pozostałych imprez w ramach Juwenaliów Tarnowskich 2014 na blogu lub stronie internetowej juwenaliatarnowskie.pl. AxunArts już czwarty rok z rzędu jest jednym z patronów medialnych tarnowskiego święta żaków. (MAK/materiały prasowe)

2 Comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.