„Nagrania dla androidów” na CD!

Mająca swoją premierę na początku tego roku pierwsza producencka płyta duetu Palmer Eldritch doczekała się wydania w fizycznego. Od kilku dni album „Nagrania dla androidów” zamawiać można bezpośrednio u wykonawców.

(źródło: facebook.com/palmer.eldritch.gj551)

„Nagrania dla androidów” to w sumie piętnaście premierowych utworów – częściowo w pełni instrumentalnych, częściowo zawierających warstwę wokalną – utrzymanych w różnorodnym klimacie: od post rocka, rocka, przez muzykę elektroniczną i spoken word, aż po rap. Na płycie gościnnie udzielili się wykonawcy, którzy w większości mieli okazję już współpracować z duetem. Są to m.in. Cruz, Kecaj, Kidd, Justyna Sylwia i Estragon.

Płytę w legalnie i za darmo do tej pory ściągnąć można było ze strony wydawnictwa Skwer.org. Od kilku dni istnieje możliwość nabycia albumu w formie fizycznej. Aby tego dokonać wystarczy napisać maila na adres samborski.rafal@o2.pl w temacie wpisując „Nagrania dla androidów – zamówienie”. W treści wiadomości należy podać swój adres. W odpowiedzi otrzymacie numer konta, na który należy wpłacić odpowiednią kwotę. Cena egzemplarza płyty to 20 złotych plus koszt przesyłki. Uwaga, ze względu na bardzo ograniczony nakład, możliwe jest zamówienie tylko jednego egzemplarza płyty.

Zachęcam również do zapoznania się z recenzją „Nagrań dla androidów”. Blog AxunArts jest jednym z patronów medialnych płyty. (MAK)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.