[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę lub kody na płytę Mikrobi.t „Binary Beats”

W marcu swoją premierę miała płyta zespołu Mikrobi.t zatytułowana „Binary Beats”. Na blogu AxunArts, dzięki uprzejmości wykonawców, w konkursie wygrać można egzemplarz wspomnianego tytułu oraz dwa kody na elektroniczną wersję płyty.

Okładka płyty „Binary Beats”

1. Aby mieć szansę na wygraną fizycznego egzemplarza płyty Mikrobi.t „Binary Beats” należy odpowiedzieć na pytanie: Z jakiego miasta jest trio Mikrobi.t?. Na odpowiedzi czekam do 25 kwietnia bieżącego roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia zawierać powinny: odpowiedź na pytanie konkursowe, imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej przesłana zostanie nagroda. Zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Mikrobit”.

2. Jeśli nie wiecie skąd jest trio Mikrobi.t, ale mimo wszystko chcielibyście posiadać „Binary Beats”, mam na to rozwiązanie. Otóż ci, którzy do 25 kwietnia bieżącego roku (do godziny 23:59) napiszą maila na adres axunarts@gmail.com (w temacie wpisując „Mikrobit”), będą mieli szansę na zgarnięcie kodów na digital, dzięki którym legalnie i za darmo będzie można ściągnąć płytę na swój komputerowy dysk. W tej części zabawy nagrodzone zostaną dwie osoby. W tym przypadku zgłoszenia zawierać powinny wyłącznie imię i nazwisko.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Płytę wygra osoba, która poprawnie odpowie na konkursowe pytanie i będzie miała szczęście w losowaniu. Kody wygrają osoby, które będą miały trochę szczęścia w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagród będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (27.04.2014 r.): Prawidłowa odpowiedź na zadane pytanie to Poznań. W związku z tym, że wszystkie nadesłane zgłoszenia zawierały właściwe rozwiązanie konkursowej zagadki, jestem zmuszony spośród tych zgłoszeń drogą losową wybrać jedno, które narodzone zostanie płytą w formie fizycznej i dwa, które nagrodzone zostaną płytą w formie plików. Oto wyniki: płytę CD wygrywa Joanna B. (Gniezno); kod na pliki mp3 wygrywają Urszula N. (Radom) oraz Jędrzej K. (Poznań). Gratuluję.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.