Posłuchaj: Blossom „Blue Balloons/The Longest Journey”

Młody, polski, zdolny producent tworzący pod pseudonimem Blossom wraca z nowym albumem producenckim. Z materiałem, który dzisiaj ma swoją premierę, można zapoznać się online.

„The Longest Journey” stanowi muzyczną podróż Blossoma przedstawiającą cykl jednego roku z życia autora, bogatego w myśli, ważne wydarzenia i doświadczenia. Jak czytamy w zapowiedzi, płyta zawierające premierowe nagrania, to album o własnej drodze do zrozumienia świata, duszy i świadomości tworzenia. Materiał zawarty na czarnym krążku to odzwierciedlenie wielu wydarzeniach i doświadczeń zdobytych na przestrzeni ostatniego czasu. Każdy utwór na „The Longest Journey” ma swój niepowtarzalny sens i jest częścią swego rodzaju wyprawy do wnętrza siebie. – Jest to dla mnie naprawdę wielki dzień – mówi o premierze podwójnego albumu sam producent.

Blossom (foto: materiały prasowe)

Winylowe wydanie nowej płyty uzupełnione zostało o debiutancki album Blossoma, który ujrzał światło dzienne w 2011 roku. Materiał „Blue Balloons”, nad którym AxunArts objęło wówczas patronat medialny, był zwieńczeniem kilkunastu miesięcy intensywnej pracy producenta. Ostatecznie otrzymaliśmy efekt końcowy wypełniony wieloma gitarowymi motywami przewodnimi w stylu downtempo z rozbudowaną i charakterystyczną sekcją rytmiczną oraz dopełniającą, soczystą linią basową (sprawdź recenzję).

Całości – czyli zarówno „Blue Balloons”, jak i „The Longest Journey” – posłuchać można na stronie Bandcamp.com (player poniżej). Album dostępny jest w formie fizycznej (sprawdź hhv.de lub plików elektronicznych. Płytę wydaje niemiecki label Project Mooncircle. (MAK/materiały prasowe)

Jedna uwaga do wpisu “Posłuchaj: Blossom „Blue Balloons/The Longest Journey”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.