Zrealizuj teledysk dla Deobsona

Wytwórnia UrbanRec ogłosiła konkurs na realizację fabularnego teledysku do utworu Deobsona „Jak mnie znasz to wiesz”, pochodzącego z płyty „Oddycham”.

Od początku swojej działalności UrbanRec daje szansę młodym artystom na dotarcie do szerokiego grona odbiorców i wypromowanie się, do tej pory dotyczyło to głównie muzyków, teraz okazję na wykazanie się otrzymują ekipy filmowe.

Deobson (foto: materiały prasowe)

Dla twórców najlepszego teledysku przewidziane są nagrody: 2000 złotych, ogłoszenie zwycięskiego teledysku oficjalnym klipem promującym album Deobsona „Oddycham”, w związku z czym zostanie opublikowany na jednym z największych kanałów muzycznych na polskim YouTube – UrbanRecTv. Informacja o teledysku oraz jego twórcach zostanie rozesłana do szerokiej bazy mediów. Ponadto autor klipu będzie miał możliwość nawiązania stałej współpracy z wytwórnią UrbanRec, a co za tym idzie otrzymywania kolejnych zleceń klipów do realizacji.

Utwór „Jak mnie znasz to wiesz” ściągnąć można odwiedzając ten adres.

Zgłoszenia przyjmowane będą w formie linku niepublicznego do teledysku opublikowanego w serwisie YouTube. Linki należy przesyłać na adres mailowy konkurs@urbanrec.pl. Konkurs trwa do 10 stycznia 2014 roku, UrbanRec zastrzega sobie możliwość przedłużenia czasu trwania konkursu.

Zwycięska ekipa zostanie ogłoszona na oficjalnym profilu Facebook wytwórni UrbanRec. (MAK/materiały prasowe)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.