[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę South Blunt System „I’m seeing”

Zapraszam do udziału w konkursie, w którym zgarnąć można egzemplarz płyty „I’m seeing” autorstwa South Blunt System.

Tym razem poziom trudności jest równy zeru. Nie ma żadnych pytań i zadań konkursowych. Jeśli chcecie mieć szansę na wygraną płyty South Blunt System „I’m seeing”, wystarczy, że do 30 listopada bieżącego roku (do godziny 23:59) przyślecie zgłoszenia zawierające Wasze imię, nazwisko oraz adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej przesłana zostanie nagroda. Zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując South Blunt System.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Wygra go osoba, która będzie miała trochę szczęścia w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagród będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Powodzenia! (MAK)

ROZWIĄZANIE (01.12.2013 r.): Płytę wygrywa Anna P. (Rzeszotary). Gratuluję. (MAK)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.