Patronat: Reedd w Klubie Studenckim Przepraszam (14.09.2013 r., Tarnów)

Już 14 września w tarnowskim Klubie Studenckim Przepraszam o dobrą selekcję muzyki zadba Reedd. Impreza, nad którą patronat objął blog AxunArts, będzie także premierową metamorfozą miejscowego kolektywu Reanimation Frequency – Nowe Brzmienia Nowe Możliwości.

Reedd (bardziej znany jako Edd/Horyzont) pierwsze kroki za konsoletą stawiał w 1997 roku. Dzisiaj jest rozpoznawalnym w całej Polsce producentem, didżejem, organizatorem imprez, rezydentem wielu klubów, współtwórcą wytwórni Nitodrum oraz ex-liderem agencji Horyzont, która w 2008 roku, po ośmiu latach działalności, dokonała swojego żywota. Reedd to także jeden z pionierów schranzu w Warszawie.

Reedd (foto: materiały prasowe)

W swojej dotychczasowej karierze muzycznej wystąpił m.in na festiwalach Rytmattica (2003), Destination Techno (2003), Lords Of Techno (2004), Pure Underground (2004), Neurotica (2004) czy Labyrinth of Sound (2011). Adam Beyer, Gaetano Parisio, Richard Bartz, Takkyu Ishino, Oliver Ho, Alexander Kowalski, DJ Hell i La Di Da to tylko nieliczne nazwiska zaliczane do grona najważniejszych, u boku których Reedd miał okazję występować.

Podczas imprez prowadzonych przez Reeda spodziewać można się selekcji brzmienia z pogranicza minimal, house, techno i tribal techno.

W 2006 roku światło dzienne ujrzała płyta stworzona wraz z MacAsterem. Przez polskie środowisko materiał został przyjęty niezwykle ciepło. Nie obyło się również bez odzewu z zagranicy: płyta była wielokrotnie grana przez Takkyu Ishino czy Mad Maxa. Na początku ubiegłego roku Reedd wydał album „Before Tomorrow”, który przez portal ftb.pl został okrzyknięty płytą miesiąca. Dzięki temu krążkowi producent został dostrzeżony na zachodzie, a jego remix utworu „Kilimanjaro” dla Peeta & Brehta jest sztampowym kawałkiem, reklamującym całą epkę.

Podczas imprezy, która odbędzie się 14 września w klubie Przepraszam w Tarnowie, w formie supportu swoje sety zaprezentują również: Lost Chord (Electronic Tree Records), Peter Gadek (Reanimation Frequency), Art.B (Tarnów) oraz Teknociziak (Tarnów). Początek o godzinie 21:30. Bilety w cenie 10 złotych dostępne będą w sprzedaży w dniu imprezy. (MAK/materiały prasowe)

Reedd
Support: Lost Chord, Peter Gadek, Art.B, Teknociziak
14 września 2013 r.
Klub Studencki Przepraszam (Rynek 10, Tarnów)
Start: godzina 21:30
Bilety: 10 złotych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.