Posłuchaj: Katarzyna Nosowska & O.S.T.R. „Jutro jest dziś”

Katarzyna Nosowska w ubiegłym roku w celach promocyjnych Męskiego Grania zarejestrowała duet z Markiem Dyjakiem. Teraz do studia zaproszenie otrzymał Ostry, który został także, obok wokalistki Hey, dyrektorem artystycznym tegorocznej imprezy.

Męskie Granie jest projektem obejmującym ogólnopolską trasę koncertową, w ramach której w wielu miastach na terenie Polski na scenie prezentuje się czołówka krajowych wykonawców muzycznych oraz twórców sztuk wizualnych. W ramach pierwszych trzech edycji Męskiego Grania wystąpili m.in.: Wojciech Waglewski (dotychczasowy dyrektor artystyczny, po którym w roku ubiegłym przysłowiową pałeczkę przejęła Nosowska), Abradab, Tomasz Stańko, Leszek Możdżer, Kim Nowak, Nergal, DJ Eprom, Lao Che, Raz Dwa Trzy, Tymon Tymański i Pink Freud. Męskie Granie to, jak widać, zderzenie artystów reprezentujących różne pokolenia i różne gatunki muzyki. Ten sam klucz doboru obowiązywał także w przypadku rejestrowania nagrania „Jutro jest dziś” – piosenki, która promuje tegoroczną edycję imprezy. (MAK)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.