Juwenalia Tarnowskie 2013: Finał wyborów Miss Studentek w 139 Multi Club (17.05.2013 r., Śmigno)

W piątek, 17 maja, podczas imprezy w 139 Multi Club w Śmignie przekonamy się, która spośród dziesięciu finalistek wyborów Miss Studentek PWSZ w Tarnowie zdobędzie koronę, tytuł najpiękniejszej i atrakcyjne nagrody.

Jury składające się z przedstawicieli organizatorów, stylistki i dziennikarzy lokalnych mediów wybrało dziesięć finalistek spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Na decyzję miał wpływ nie tylko wygląd kandydatek, ale także ich merytoryczna i językowa wypowiedź zawarta w zgłoszeniu. Tym samym do finału przeszły:

Przygotowania finałowej dziesiątki do ostatniego etapu wyborów Miss Studentek PWSZ w Tarnowie trwają pełną parą. Kilka dni temu kandydatki gościły w Salonie Fryzur Elżbieta Piechna, aby po odpowiednim przygotowaniu włosów i makijażu trafić przed obiektyw Tomasza Sobczaka, cenionego tarnowskiego fotografa. W trakcie sesji studentkom starającym się o tytuł najpiękniejszej towarzyszyła kamera. Wypowiedzi kandydatek można będzie obejrzeć na stronie telewizji regionalnej Imav.tv. Poniżej zaś fotorelacja.

W piątek, 17 maja, od godzinie 21., odbędzie się impreza klubowa w stylu amerykańskich bractw studenckich w 139 Multi Club w Śmignie. Będzie dobra muzyka, czerwone kubki i koszulki z greckimi literami. Główną atrakcją imprezy będzie finał wyborów Miss Studentek PWSZ w Tarnowie. Kandydatki zaprezentują się w różnych strojach na specjalnie przygotowanym wybiegu i zmierzą się z pytaniami zadawanymi na żywo przez członków jury. Organizatorzy Juwenaliów Tarnowskich 2013, w ramach których odbędzie się impreza połączona z wyborami, wraz z firmą Mądel, zapewnili darmowy transport do Śmigna. Odjazd autobusu o godzinie 20:30 i 21:00 z ulicy Goldhammera (obok budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej). Powroty zaplanowano na godzinę 2:30 i 3:00 w nocy.

Miss Studentek PWSZ w Tarnowie wybrana podczas piątkowej imprezy otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 złotych oraz biżuterię od jubilera SEZAM, podwójny voucher na przelot do stolic europejskich, profesjonalną sesję zdjęciową poprzedzoną wizażem od Studia Fryzur Agnieszka Majcher & Klaudia Buch, voucher na kwotę 250 złotych do salonu odnowy biologicznej Body Line, bon upominkowy o wartości 350 złotych na zabiegi kosmetyczne lub modelujące sylwetkę w Perfect Body. Dla pierwszej wicemiss oprócz tytułu przypadną nagrody: biżuteria od jubilera SEZAM, podwójny voucher na przelot do stolic europejskich, bon upominkowy o wartości 350 złotych na zabiegi kosmetyczne lub modelujące sylwetkę w Perfect Body. Druga wicemiss otrzyma biżuterię od jubilera SEZAM oraz bon upominkowy o wartości 150 złotych na zabiegi kosmetyczne lub modelujące sylwetkę w Perfect Body. Uczestnicy imprezy zebrani w klubie 139 w Śmignie wybiorą Miss Publiczności, której przypadnie: biżuteria od jubilera SEZAM, podwójny voucher na przelot do stolic europejskich, profesjonalną sesję zdjęciową poprzedzoną wizażem od Studia Fryzur Agnieszka Majcher & Klaudia Buch, voucher na kwotę 250 złotych do salonu odnowy biologicznej Body Line i bon upominkowy o wartości 150 złotych na zabiegi kosmetyczne lub modelujące sylwetkę w Perfect Body.

Szczegóły na temat pozostałych imprez w ramach Juwenaliów Tarnowskich 2013 na stronie internetowej www.student.tarnow.pl/juwenalia2013. AxunArts jest jednym z patronów medialnych Juwenalitów Tarnowskich 2013. (MAK/ foto, tekst: materiały organizatorów)</p

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.