Rzeszowski ArtDeRue OpenAir Festival coraz bliżej

Trwają przygotowania do ArtDeRue Open Air Festival – pierwszego rzeszowskiego festiwalu hip-hopowego, na którym podczas dwóch dni wystąpi śmietanka polskiej sceny.

Festiwal odbędzie się w dniach 14-15 czerwca w Millenium Hall Square (Rzeszów, al. Kopisto 1). Podczas dwóch dni na scenie wystąpią m.in. Sokół i Marysia Starosta, Te-Tris, Grubson (na zdjęciu poniżej), Rasmentalism i VNM. Organizatorzy imprezy przedstawili opis dodatkowych opcji biletowych i atrakcji związanych z festiwalem – bilety grupowe, strefa VIP, strefa spotkań z artystami.

Grubson (foto: materiały prasowe)

Bilety grupowe
Jeśli wybieracie się na festiwal większą grupą, możecie skorzystać z biletu grupowego. Do dziesięciu kupionych biletów dodane zostaną dwa bilety gratis. Organizatorzy zaznaczają jednocześnie, iż przy większych grupach wchodzą w grę indywidualne negocjacje. W tym celu należy kontaktować się za pośrednictwem maila: biuro@artderue.com.pl.

Bilety grupowe można zakupić w sklepach stacjonarnych na terenie Rzeszowa: Selectshop – Millenium Hall oraz Skateshop Dibo (ul.Kopernika 4). Dodatkowo wejściówki nabyć można za pośrednictwem serwisu ebilet.pl oraz w każdym salonie Empik na terenie całego kraju. Szczegóły dotyczące cen biletów na samym dole wpisu.

Strefa VIP & Afterparty
Czy idąc na festiwal chciałabyś/chciałbyś poczuć odrobinę komfortu i przeżyć ten czas oglądając festiwal od kuchni? Artyści przemykający nieopodal, organizatorzy krzątający się dookoła sceny. Zapach adrenaliny unoszący się w garderobach przed występem, a po wszystkim pod skrzydłem namiotu after do rana, na który wstęp będą mieć tylko osoby z zaproszeniami i wejściówkami ViP. To wszystko zagwarantuje karnet VIP, który do 20 maja można nabyć w promocyjnej cenie 130 złotych.

Strefa spotkań z artystami
Koncerty to nie wszystko, wierni fani chcą czegoś więcej. Bezpośredni kontakt z wykonawcą, wspólne zdjęcie, zbicie piątki, autograf na płycie – to wszystko zapewni strefa spotkań z artystami podczas dni koncertowych. Organizatorzy obiecują, iż postarają się, aby każdy z zaproszonych artystów znalazł dla czas, aby spotkać się ze słuchaczami. (MAK/materiały prasowe)

ArtDeRue OpenAir Festival
14-15 czerwca 2013 r.
Millenium Hall Square (Rzeszów, al. Kopisto 1)
14 czerwca: Sokół & Marysia Starosta, Włodi, Diox & The Returners, Te-Tris, Małpa Proximite, Onar & Miuosh, Mielzky, Parexcellence
15 czerwca: Grubson, Bisz (B.O.K.), VNM, W.E.N.A., Pezet & Małolat, Rasmentalism, Buka, Tubas Składowski
Bilety:
I pula (do 20 maja): 30 złotych (bilet jednodniowy), 50 złotych (karnet), 130 złotych (karnet VIP)
II pula (do 10 czerwca): 40 złotych (bilet jednodniowy), 60 złotych (karnet), 150 złotych (karnet VIP)

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.