[ROZWIĄZANY] Konkurs: Bilety na sobotni koncert Mango Collective

Dzięki uprzejmości Tarnowskiego Centrum Kultury, przygotowałem konkurs, w którym wygrać można dwa podwójne zaproszenia na sobotni koncert zespołu Mango Collective, jaki odbędzie się w Piwnicach TCK.

Nie wymyślam żadnego pytania, zasady tego konkursu są naprawdę proste. Do 10 maja (do godziny 23:59), czekam na zgłoszenia zawierające Wasze imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Zgłoszenia kierujcie na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Mango”.

Wygrają dwie osoby, które będą miały trochę szczęścia w losowaniu (nazwiska laureatów przekazane zostaną organizatorom, a bilety czekać będą w kasie bezpośrednio przed koncertem). Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. Szczegóły sobotniego koncertu zespołu Mango Collective do sprawdzenia tutaj.

W konkursie nie mogą brać osoby tworzące oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Powodzenia! (MAK)

ROZWIĄZANIE KONKURSU: W wyniku losowania wejściówki na koncert wygrywają: Krystian Pis i Justyna Staszczyk. Gratuluję.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.