Edyta Bartosiewicz nagrała nowy materiał! Wyda go?

„Czekasz na płytę tej cipy tyle lat! A ona se, kurwa, leci w chuja!” – powiedziała kiedyś Agnieszka Chylińska komentując długie oczekiwanie na premierę kolejnej płyty Edyty Bartosiewicz. Wiele wskazuje na to, że była wokalistka O.N.A. wreszcie doczeka się albumu koleżanki.

Nie będę trzymał nikogo w niepewności: Edyta Bartosiewicz za pośrednictwem Facebooka ogłosiła nagranie nowego materiału na solową płytę. Pierwszą od piętnastu lat. Poniżej treść komunikatu wystosowanego przez wokalistkę.

Witam Was,

To moment dla mnie wyjątkowy.
Mogę w końcu podzielić się z Wami czymś dla mnie naprawdę ważnym. Siedzę w domu i słucham tego, co wydarzyło się w studio. 13 zgranych numerów. Cała płyta. Najpiękniejsza, jaką kiedykolwiek nagrałam. Czuję wzruszenie i coś, czego nie umiem jeszcze nazwać… Dziękuję Wam za wszystko, za to,że nigdy we mnie nie zwątpiliście, tak jak ja nie zwątpiłam nigdy w siebie.

P.S. Małgosiu i Jacku, „Niech biją salwy na Waszą cześć!”

Edyta (źródło)

Materiał na płytę, jak jednoznacznie wynika z powyższego wpisu, został nagrany. Nie będzie jednak żadną niestosownością postawić w tym miejscu pytanie: Tylko czy doczekamy się go w formie płytowej? Historia Edyty Bartosiewicz zna przecież kilka podobnych przypadków. (MAK/facebook.com)

Jedna uwaga do wpisu “Edyta Bartosiewicz nagrała nowy materiał! Wyda go?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.