Koncert: Panny z dobrych domów (05.02.2013 r., Wrocław)

Już 5 lutego wrocławski klub Firlej będzie gościł drugą edycję koncertu charytatywnego i aukcji dzieł sztuki „Panny z dobrych domów na rzecz bezdomnych zwierząt”. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na konto dwóch wrocławskich organizacji – Fundacji 2+4 i Stowarzyszenia EKOSTRAŻ.

Koncert zainicjowany rok temu przez Natalię Grosiak, wokalistkę Mikromusic, okazał się sukcesem – zarówno pod względem frekwencyjnym, jak i finansowym. Sala koncertowa Firleja wypełniona była po brzegi, niemal wszystkie przedmioty przekazane na aukcję zostały zlicytowane, a całkowity dochód ze sprzedaży biletów, wartościowych cegiełek i okazjonalnych koszulek przekroczył 9 tysięcy złotych. – O tym, że chcemy, aby to wydarzenie stało się imprezą cykliczną wiedzieliśmy jeszcze przed rozpoczęciem zeszłorocznego koncertu – mówi Natalia Grosiak. – Ogromne zainteresowanie akcją przerosło jednak nawet nasze oczekiwania, stąd decyzja mogła być tylko jedna – robimy drugą edycję „Panien z dobrych domów”!

Ania Kłys (foto: materiały prasowe)

Tytułowe panny, które 5 lutego wystąpią na scenie Firleja, to artystki doskonale znane wrocławskiej publiczności. W charytatywnym koncercie udział wezmą: Aga Damrych, Alicja Janosz, Ania Kłys, Asia Kwaśnik, Natalia Lubrano, Marcelina i Ada Styrcz. Towarzyszyć im będzie trio smyczkowe w składzie Ewa Hofman, Ola Kwiatek i Bożena Rodzeń-Jarosz oraz duet akustyczny Dawid Korbaczyński i Bartek Miarka. Gościem specjalnym będzie Zgas, a całość poprowadzą niezastąpieni Monika Jaworska z Radia RAM oraz Radek Bielecki z kabaretu Neonówka.

„Panny z dobrych domów” to jednak nie tylko muzyczne doznania. Podobnie jak rok temu, w imprezie udział wezmą także plastyczki. Podczas charytatywnej aukcji wylicytowane zostaną prace m.in. Anki Mierzejewskiej, Pauliny Korbaczyńskiej, Marty Lech, Pauliny Mager i Doroty Korotko.

Alicja Janosz (foto: materiały prasowe)

Dochód ze sprzedaży biletów, dzieł sztuki, wartościowych cegiełek i koszulek zostanie przekazany Stowarzyszeniu Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ i Fundacji 2+4, które to organizacje od kilku lat zajmują się ochroną, szkoleniem i opieką nad porzuconymi zwierzętami. Oba stowarzyszenia zorganizują podczas koncertu swoje stoiska informacyjne, gdzie będzie można poznać potrzeby, cele oraz charakter ich działalności, dowiedzieć się, w jaki sposób można je wspierać, a może nawet znaleźć nowego, czworonożnego przyjaciela?

Początek koncertu o godzinie 19. Przedsprzedaż biletów w cenie 20 złotych od 20 stycznia w księgarni muzycznej De’Molika (ul. Kazimierza Wielkiego 65); sprzedaż w dniu koncertu w cenie 30 złotych w klubie Firlej (ul. Grabiszyńska 56) od godziny 18. (MAK/materiały prasowe)

Panny z dobrych domów
5 luty 2013 r.
Klub Firlej (ul. Grabiszyńska 56, Wrocław)
Start: godzina 19:00
Bilety: 20 złotych (przedsprzedaż), 30 złotych (w dniu koncertu)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.