Katarzyna Nosowska, Marek Dyjak – „Ognia!” (video)

Katarzyna Nosowska, nowo upieczona dyrektor artystyczna Męskiego Grania, oraz Marek Dyjak – piosenka tego duetu w tym roku promować będzie trasę koncertową Męskie Granie 2012.

Męskie Granie jest projektem obejmującym ogólnopolską trasę koncertową, w ramach której w wielu miastach na terenie Polski na scenie prezentuje się czołówka krajowych wykonawców muzycznych oraz twórców sztuk wizualnych. W ramach pierwszych dwóch edycji Męskiego Grania wystąpili m.in.: Wojciech Waglewski (dotychczasowy dyrektor artystyczny), Abradab, Tomasz Stańko, Leszek Możdżer, Kim Nowak, Nergal, DJ Eprom, Lao Che, Raz Dwa Trzy, Tymon Tymański i Pink Freud. Męskie Granie jest, jak widać, zderzeniem artystów reprezentujących różne pokolenia i różne gatunki muzyki.

Trasa sponsorowana jest przez markę piwa Żywiec, a jej patronem strategicznym jest popularna Trójka, czyli Program III Polskiego Radia.

Katarzyna Nosowska (foto: last.fm)

W tym roku Męskie Granie wzbogacone zostało o mocny akcent. Jest nim wokalistka i liderka zespołu Hey – Katarzyna Nosowska, która przejęła od Wojciecha Waglewskiego pałeczkę dyrektora artystycznego. Tym samym popularna trasa koncertowa, oprócz łączenia ze sobą muzycznych pokoleń i wykonawców prezentujących różne style muzyczne, zyskała nowy, kobiecy wymiar.

Podobnie jak w latach poprzednich, także teraz Męskie Granie promowane jest przez singiel, do którego zrealizowany został teledysk. Tegoroczna piosenka przewodnia nosi tytuł „Ognia!” i wykonywana jest przez duet Katarzyna Nosowska-Marek Dyjak.

Dodatkowo, zachęcam do sprawdzenia wideo zarejestrowanego podczas inauguracyjnego koncertu promującego Męskie Granie 2012, jaki odbył się 10 maja na dziedzińcu Browaru Arcyksiążęcego w Żywcu. „Ognia!” w wersji live!. (MAK)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.